Zonnebloem afdeling

brunssum-treebeek

Gezellige spellenmiddag op donderdag 23 april 2026

img1180jpeg

Ruim twintig gasten hadden zich opgegeven voor deze spellenmiddag in de Pelgrimskerk.

Een duidelijke voorkeur was er voor Sjoelen, daarnaast hadden deelnemers Rummikuppen, Jokeren en Skip-Bo uitgekozen. Uiteraard werd ter opwarming eerst een kop koffie of thee genoten met een stukje heerlijke vlaai gesponsord door bakkerij Hagedoren.

Daarna werden de deelnemers naar de plaats geloodst, waar het gekozen spel plaatsvond. Bij elk spel was er minimaal een vrijwilliger voor de begeleiding bij het spel.

Op vier plaatsen werd gesjoeld. Bij één sjoelbak was een raamwerk aanwezig waarop een elastiek was gemonteerd om de stenen richting poortjes te schuiven, dit om de minder soepele polsen van de gasten te helpen bij het schuiven van de stenen.
Op de andere tafels werd gekaart (Jokeren en Skip-Bo) en voorts nog Rummikub waarbij je moet streven je stenen van je plankje te spelen.

Na afloop van de gezellige spellenmiddag ontving iedere deelnemer een (chocolade)attentie.

 

 

Wilt u meer weten of reageren? Kijk dan op onze Facebook pagina 

Petal Bouwmans

0627092096
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk