Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

In deze rare tijd zijn wij er extra voor onze gasten en vrijwilligers

Op eenvoudige wijze kun jij als vrijwilliger iets betekenen voor jullie gasten.

 • Lieve lezers, 

Wat leven we met elkaar in een rare tijd.

Voor onze afdeling geldt, geen koffieochtenden, geen eropuit activiteiten, geen kleinschalige activiteiten, geen paasfeest geen sinterklaasfeest geen kerstfeest geen jaarlijkse bingo geen rumikub middagen geen kersen eten op locatie...en ga zo maar door.

En dat al 2 jaar...

Maar wat is het toch mooi dat wij, vrijwilligers van de Zonnebloem, wel naar onze gasten toe kunnen!

Voor een kopje koffie, een wandeling, en boodschapje een spelletje, zoals rumikub, gewoon even een luisterend oor bieden alles op veilige afstand en met de maatregelen in acht neming. Een kaartje met verjaardagen of een cadeautje met speciale gelegenheden.

Ik (Patricia) deel graag wat tips wat wij als afdeling doen.

 • Een belschema, fantastich! Iedere vrijwilliger heeft gasten toegewezen gekregen en neemt telefonisch contact op met deze mensen. Zo heeft een gast iedere week of eens per 2 weken of eens per maand iets om naar uit te kijken. Samen ga je dan verder in dit proces, je blijft op de hoogte, kunt indien nodig overige acties ondernemen. Heeft een gast geen behoefte hieraan, hoor je dat vanzelf na de eerste of tweede keer bellen. 
 • Ondernemers en sponsoren zijn voor onze afdeling van groot belang, mede door hun hebben wij onze gasten kunnen verrassen op diverse momenten. Een paar keer per jaar met een cadeautje of iets lekkers langs de deuren. Met kersen, hyacinten, amaryllissen, kaarsjes, banketstaven, kerstsstollen, kaarten, chocolade, pepernoten. Ook in deze tijd of eigenlijk moet ik zeggen juist in deze tijd zul je merken dat de uitspraak  # doe eens lief voor elkaar, vanzelf gaat. Met respect en begrip voor elkaar kom je verder dan je denkt.  Het is zo onwijs leuk dat je als vrijwilliger langs je gasten kunt gaan met iets leuks of lekkers. Even dat praatje, even dat kijkje achter de voordeur. 
 • Een nieuwsbrief. Onze nieuwsbrief heet het Zonnebloemetje, daarin staan belangrijke dingen, handige dingen, en bijdrages van vrijwilligers en deelnemers, zoals een gedichtje een verhaaltje, een puzzeltje of iets waardoor je weet, daar gaan onze gasten om lachen. Het Zonnebloemetje wordt bijna maandelijks, soms twee maandelijks rond gebracht. 
 • Facebook. Wij hebben onze eigen Facebook pagina: Zonnebloem Bunnik. Superleuk voor gasten, familie en vrienden van onze gasten, sponsoren, ondernemers en iedereen die het leuk vind om mee te kijken. 
 • Kom ons gerust volgen en je mag altijd een berichtje sturen.

Dit zijn slechts  een paar voorbeelden en wellicht kunnen jullie, overige afdelingen er iets mee.

Samen kunnen wij bergen verzetten als wij lief zijn voor elkaar en onze vrijwilligers, blijf gezond! 

Een zonnige groet, Patricia 🌻

 

 

Marius Miltenburg

06-47898831
contactformulier

Specialiteiten

 • Uit eten/terrasje pakken
 • Creatieve workshops
 • Buitenactiviteiten
 • Bezoekwerk
 • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken