Zonnebloem afdeling

clinge

Mosselmaaltijd

t.g.v. Nationale Ziekendag

Na wat wisselvallige dagen bleef het vandaag gelukkig droog, zodat we geen tent hoefden op te zetten voor onze "buitenkeuken".

Al vroeg stonden de medewerkers klaar om de zaal op te zetten en de buitenkeuken gereed te maken, want de eerstegasten kwamen al om 11.00 uur.

De belangstelling was weer groot. Er zijn altijd veel liefhebbers voor de jaarlijkse mosselmaaltijd in Malpertuus.

Na de 3eronde was iedereen voldaan. De tafels werden afgeruimd en ieder ontving als toetje een lekkere cornetto. Tot slot nog koffie met een bonbon en de maaltijd was afgerond.

Dat betekende natuurlijk niet dat iedereen naar huis moest. Er was nog tijd om gezellig na te praten onder het genot van een drankje. 

Het was ook dit jaar weer een topdag.

José Adam

0646542273
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen