afscheid Cees de Kruyff

hmoo0556jpg

Ons bestuurslid Cees de Kruyff gaat stoppen

Ons bestuurslid Cees de Kruyff gaat stoppen met zijn Zonnebloemwerkzaamheden. En dat zijn er teveel om op te noemen. Met name zijn taak als hoofd bezoekwerk deed hij met veel inzet en enthousiasme.

Een groots afscheid wilde Cees niet en zit er sowieso in deze tijd niet in. Daarom heeft de voorzitter Wim Groot Jebbink gisteren, 15 februari, namens het bestuur afscheid van hem genomen (zie foto). Hij kreeg een beeldje van de Zonnebloem uitgereikt. Wij zullen dit boegbeeld van de Zonnebloem, zoals we Cees wel kunnen noemen, enorm missen.

Liesbeth Pieterse

0343-562158
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?