Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Paasbrunch in Bergschenhoek

Zonnebloem afdeling

De Zonnebloemafdeling Bergschehoek groeit. De nieuwe gasten genieten met elkaar van de overheerlijke paasbrunch.

 

31 maart 2017

Nieuwe gasten bij Paasbrunch Zonnebloem in Bergschenhoek

Vrijdag 31 maart jl. genoten de gasten van de Zonnebloem afdeling Bergschenhoek van een feestelijke Paasbrunch in de grote zaal van de R.K. Parochie. De voorzitter van de Zonnebloem, de heer Piet van Steenderen, verwelkomde naast vele bekende gezichten ook enkele nieuwe gasten. Met liefst 60 deelnemende gasten en een team vrijwilligers was het drukker dan ooit. Als opwarmer deden alle gasten mee aan een traditionele bingo met voor iedereen een leuk prijsje. De feestelijk aangeklede maaltijd was geheel door de vrijwilligers zelf samengesteld en werd aan tafel geserveerd.

De Zonnebloem groeit in Bergschenhoek al enkele jaren. De voorzitter is blij met de nieuwe aanwas. De enthousiaste vrijwilligers van de Zonnebloem geven persoonlijkeaandacht aan de gasten. De gasten bezoeken ook trouw de maandelijkse activiteiten vanwege de warme onderlinge contacten. Iedere volwassene met een lichamelijke beperking is welkom. De Zonnebloem heeft als motto: “Er kan zoveel meer dan je denkt.”

De komende Zonnebloem activiteit is een Koninklijke High Tea op dinsdag 25 aprila.s. in het Clubhuis HBR, Het Hoge Land 31 in Berkel en Rodenrijs. Belangstelling? Neem contact op met Henk Starink, tel. 06-28544003.
Of neem een kijkje op onze website www.zonnebloem.nl/bergschenhoek

 

De Zonnebloem: Er kan zoveel meer dan je denkt

We zetten alles op alles om mensen met een lichamelijke beperking een onvergetelijke tijd te bezorgen. Zodat ook zij volop van het leven kunnen genieten. Daarom denken we altijd in oplossingen. En daar staan onze vrijwilligers ook voor. Onze donateurs maken het Zonnebloemwerk mogelijk.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meer informatie: Henk Starink, secretaris van Nationale Vereniging de Zonnebloem, afdeling Bergschenhoek, tel 06 - 28 54 40 03, e-mail: bhoeksc@hotmail.com

 

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Linda Klein

015-3646820
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken