Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

corona nieuwsbulletin Pijnacker

corona nieuwsbulletin Pijnacker                      corona nieuwsbulletin

Beste mensen,

We zitten midden in de coronacrisistijd. Het bestuur hoopt dat u allen gezond bent en dat hopen we ook voor onze gasten die in het algemeen gesproken kwetsbaarder zijn en daarnaast hun sociale omgeving danig zien ingeperkt. Hou vol; heb je een gast, onderhoudt dan het contact via de telefoon en geniet zoveel mogelijk van de zonovergoten dagen, al is het veelal vanaf het balkon of terras.

Bij deze wil het bestuur met u een aantal berichten delen. We hebben er een corona nieuwsbulletin van gemaakt.

Tips voor leuke dingen thuis
In een bericht van de directeur van de Vereniging, Marc Damen, aan de afdelingsbesturen, wijst deze op allerlei tips om thuis een aantal leuke dingen te doen. Ga hiervoor naar zonnebloem.nl/thuis. Maar mogelijk nu even niet want zie het volgende punt.

Problemen met de website
In zijn nieuwsbrief wijst Damen op het volgende: De website heeft in de afgelopen weken een paar keer niet goed gewerkt. Juist in deze tijd is dat extra vervelend, dus vandaar dat we de verbetering daarvan nu voorrang gegeven hebben. De verbeteringen aan Mijn Zonnebloem worden 15 en 16 april aangebracht. Het kan zijn dat de site dan lastiger te benaderen is of misschien wel tijdelijk uit de lucht is. Bij voorbaat onze excuses daarvoor. Hopelijk werkt het 17 april dan weer veel beter.

Voorlopig geen activiteiten, mogelijk ook niet in juni.
In een vorig bericht gaf de heer Damen aan dat alle activiteiten tot 1 juni zijn stilgelegd (van onze kant werd gecommuniceerd tot eind juni maar dat was onjuist). Damen merkt op dat het maanden kan duren voordat we weer terug bij normaal zijn. Hij acht de kans niet heel erg groot dat we in juni alweer groepsactiviteiten voor onze deelnemers gaan organiseren.
Wanneer we met het Zonnebloem schip weer gaan varen over de Rijn is al helemaal onduidelijk. Dat heeft bijvoorbeeld ook te maken met de beschikbaarheid van de vele verpleegkundige vrijwilligers, die elke week meevaren. Hun leven staat nu natuurlijk helemaal op z’n kop. Zodra we over deze zaken meer weten, laten we dat weten.
 

Wat staat er voor ons op het programma?
De vergaderingen in mei (bestuursvergadering op 8 mei en vrijwilligersvergadering op 20 mei) komen te vervallen. Dit werd eerder aan jullie gemaild. Het is de vraag of het gastenuitje op 9 juni naar het Oude Ambachten & Speelgoed Museum (in Terschuur) nog wel doorgaat en ook het vrijwilligersuitje op 11 juni staat voorlopig op losse schroeven. Het is afhankelijk van wat de overheid zal besluiten wat wel en niet kan en mag. We houden jullie op de hoogte.

Zonnebloem loten
De verzending van lotenbestellingen vanuit Breda is met enkele weken uitgesteld. Waarschijnlijk worden ze nu uiterlijk half mei bij onze penningmeester geleverd.

Zoals in het voorgaande duidelijk is geworden, wordt ook de verkoop van papieren loten uitgesteld tot 1 juni of mogelijk later. Er vallen dus 2 of mogelijk 3 belangrijke maanden van de lotenverkoop weg. Toch gaat de lotenverkoop wel door omdat juist nu iedereen zich realiseert wat sociaal isolement betekent.

Lotenverkoop digitaal
Het voorgaande wil niet nog niet zeggen dat we niet nu al loten kunnen aanbieden. De Vereniging kent een online mogelijkheid voor het bestellen en betalen van loten. Deze hebben we op onze eigen website gezet en ook op onze facebookpagina. Dit laatste is verzorgd door Coky Scholte. Coky bedankt.

Ga naar zonnebloempijnacker.nl. Op de homepage staat bovenaan:

Steun het werk van onze afdeling Pijnacker en maak kans op mooie prijzen

gevolgd door de tekst:  
In deze tijd van het coronavirus brengen we graag het online bestellen van loten onder uw aandacht. Klik op dit bericht en speel mee met het door u gewenste aantal loten. Een lot kost € 2,00. De opbrengst komt ten goede aan het werk van onze afdeling. Hiermee kunnen we straks weer veel activiteiten voor onze gasten met een lichamelijke beperking organiseren. U betaalt uw lot of loten via i-Deal. U ontvangt uw lot(en) direct per e-mail. Door mee te spelen maakt u kans op een van de vele prijzen waaronder een elektrische fiets, cadeaubonnen of zelfs € 15.000. Op 14 oktober 2020 ontvangt u via de mail bericht over de uitslag.   

Met deze tool kan je familie, vrienden of kennissen interesseren voor het kopen van een of meer loten. Mail ze gewoon ons webadres of wijs op onze facebookpagina. Door te verwijzen naar onze website kan men tevens kennisnemen van wie we zijn en waarvoor we staan. Mocht je je eigen bestelde papieren loten ter verkoop willen aanbieden, dan vraagt dat om enig geduld.

Je kunt ook via de website van de vereniging je eigen persoonlijke pagina aanmaken. Deze pagina deel je via e-mail (of social media) met je vrienden, kennissen, familie etc. Deze mensen kunnen heel eenvoudig een lot bij jou kopen. De handleiding voor het aanmaken van een pagina treft je aan op: www.zonnebloem.nl/loten.
 
Zijn er vragen of ideeën, laat het ons weten.
Tot het volgende corona-nieuwsbulletin.

Met vriendelijke groet,
Het bestuur afdeling Pijnacker/Delfgauw

 

                       

 

 

 

  

 

 

Linda Klein

015-3646820
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken