Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bestuursleden voor de afdeling Delft Noord

De nieuw op te richten afdeling Delft Noord is op zoek naar bestuursleden.

De nieuw op te richten afdeling Delft Noord zoekt bestuursleden

Wil jij iets betekenen voor mensen met een lichamelijke beperking bij jou in de buurt? De Zonnebloem zoekt bestuursleden voor een nieuwe afdeling Delft-Noord.

De Zonnebloem is er al ruim 70 jaar voor mensen met een fysieke beperking voor wie dagelijkse zaken niet vanzelfsprekend zijn. Wij bezorgen onze gasten graag een leuke dag. Daar draait het bij ons om.

Onze vrijwilligers laten zien dat er véél meer mogelijk is! Met aandacht, activiteiten, vakanties en betere mobiliteit en toegankelijkheid. Er kan zoveel meer dan je denkt.

In Delft zijn al twee afdelingen actief en we starten een nieuwe afdeling Delft-Noord (wijken Binnenstad en Vrijenban). Iedere Zonnebloemafdeling heeft een groep enthousiaste vrijwilligers. Zij organiseren activiteiten, huisbezoek en vakanties voor mensen bij hen in de buurt die dat nodig hebben en daar heel blij van worden. Door dit samen te doen en samen de handen in één te slaan, maken we de stad een stukje mooier!

Wil jij daar deel van uitmaken? Dan gaan we graag in gesprek!

We zoeken voor de nieuwe afdeling Delft-Noord:

- Een voorzitter die van het nieuwe bestuur en goed team kan maken en alles in goede banen leidt.

- Een secretaris die de afdeling ondersteunt door te zorgen dat de administratie piekfijn in orde is.

- Een penningmeester die de financiën beheert en kan meedenken hoe we alle mooie activiteiten kunnen financieren.

- Een creatief bestuurslid activiteiten die samen met de rest van het bestuur leuke activiteiten en uitstapjes organiseert.

- Een sociaal bestuurslid bezoekwerk die de intakes doet met nieuwe vrijwilligers en gasten en zorgt voor goede matches.

- Een bestuurslid communicatie die de activiteiten zichtbaar maakt.
Maar misschien wil jij iets anders doen dat ook past, daarover gaan we graag in gesprek!

Het regiobestuur ondersteunt de nieuwe afdeling uiteraard zorgvuldig en wij zorgen voor goede scholingsmogelijkheden voor nieuwe bestuursleden. Ook wordt je gekoppeld aan een buddy: een ervaren bestuurslid die jou op weg helpt in je nieuwe rol.

Wat vragen wij?

 • Het belangrijkste is dat je affiniteit hebt met de doelgroep

 • Sociaal vaardig/ goede contactuele eigenschappen

 • Integer

 • Organisatorische kwaliteiten

 • Kunnen samenwerken in een team

 • In bezit zijn van een computer, vaardig zijn om op een pc vanuit huis administratie online in

  te voeren (geldt voornamelijk voor secretaris en bestuurslid bezoekwerk)

 • Bereid zijn om kennis te verwerven van de bestaande instellingen op de gebieden welzijn en zorg, in de wijk en in heel Delft

 • De werktijden zijn wisselend en de gemiddelde tijdsbelasting is ongeveer één tot twee dagdelen per week

  Wat bieden we?

 • Zekere mate van vrijheid bij de uitvoering van werkzaamheden

 • Afwisselend vrijwilligerswerk in een plezierige sfeer

 • Zinvolle vrijetijdsbesteding

 • Ondersteuning en diverse cursusmogelijkheden

 • Goede begeleiding door regiobestuur en een buddy (ervaren bestuurslid uiteen andere afdeling)

 • Nieuwsbrief voor vrijwilligers en een vrijwilligerspas voor leuke aanbiedingen op dagjes uit

 • Aanvullende verzekering gedurende werkzaamheden voor de Zonnebloem

 • Kosten die gemaakt worden voor de uitvoering van de functie worden uiteraard vergoed

  Uiteraard zijn wij als Zonnebloem ook 'coronaproof 'en hebben we ons aangepast aan de nieuwe anderhalve meter-samenleving. We zorgen ervoor dat zoveel mogelijk 1,5 meter afstand gehouden kan worden dat en hygiëne- en beschermingsmaatregelen genomen zijn.

Inlichingen bij: secretaris.delfland@live.nl

of 06 - 24 37 04 69

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Linda Klein

015-3646820
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

 • Bezoekwerk
 • Kunst en cultuur
 • Uit eten/terrasje pakken
 • Winkelen
 • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken