Zonnebloem afdeling den hoorn zh

Rolstoelwandelen 2025

30 juli t/m 5 augustus 2025

Ook dit jaar waren de weergoden ons goed gezind.

Op 30 juli vertrokken we om half 2 ’s middags uit de Kickerthoek. We waren met 12 deelnemers en 14 vrijwilligers. Waarvan er 12 de rolstoelen duwden en de andere 4 alles in goede banen leidden. Zo stond Joke zelfs een vrachtwagen tegen te houden, zodat we met z’n allen konden oversteken!

Dinsdag 5 augustus waren we met 12 deelnemers, 12 duwers en 1 vrijwilliger om het verkeer te regelen.

We maakten een mooie wandeling door het ‘nieuwe’ gebied van Den Hoorn. Allemaal mooie huizen met veel groen er tussen. Veel deelnemers waren nog nooit in dit gedeelte van Den Hoorn geweest. Bij een speeltuin was het tijd voor lekkere tomaatjes en een glas water. Vol goede moed liepen en rolden we verder. Uiteindelijk langs de Ommedijk op weg naar het Equestrum, kenniscentrum voor de paardensport.

Daar werden we op het terras verwelkomd door Evita en werden we voorzien van een lekker kopje koffie of thee. De zelfgebakken cake smaakte ons heerlijk!! We zaten gezellig en er werd volop gekletst en genoten. Maar helaas, de tijd ging snel en de duwers gingen de gasten weer naar de Kickerthoek brengen. 

Na een uurtje was het weer tijd om terug te gaan. Ook nu was het weer mooi, langs de Lookwatering naar de Woudseweg en natuurlijk traditiegetrouw een stop voor een ijsje bij de Pitstop!


Daarna kunnen we naar de Kickerthoek om vandaar naar naar huis te gaan. 

Het was een geslaagde, gezellige en zonnige dag. Iedereen ging blij en tevreden naar huis. 

Ellen Verbakel

0637344489
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?