Bierfeest 2025
Wat was het weer een feest! In de kantine van de voetbal- en handbalvereniging organiseerde de Zonnebloem Diemen een gezellig bierfeest vol sfeer, muziek en lekkere hapjes.
Om 10.00 uur ging het feest van start. Er werden meteen loten verkocht, ruim 1000 stuks, en om 10.30 uur begon de loterij met een heleboel mooie prijzen. Rond 11.30 uur zat het eerste deel van de ochtend erop en was het tijd voor een gezellig drankje.
Om 12.30 uur genoten we van een heerlijke lunch met onder andere broodjes worst en zuurkool. Na de lunch barstte het feest pas echt los met muziek, zang en dans. Er werd volop meegezongen en natuurlijk ontbraken ook de polonaise en het bekende nummer “De woonboot” niet.
Het was een zalige, gezellige dag vol plezier, lekker eten en vrolijke gezichten. Precies zoals een dag van de Zonnebloem hoort te zijn!
*De personen die zichtbaar zijn op de afbeeldingen hebben allen akkoord gegeven voor het plaatsen van de foto's op de website.