Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Boottocht 29 mei 2019

2d5d2d0b-a07e-4032-9873-6b640d8ce2552396jpg

Woensdag 29 mei was het zover……..de boottocht van onze afdeling.

Klokslag 10.00 uur vertrokken 114 deelnemers en 13 vrijwilligers vanuit de haven van Drachten richting Grou.

Het weer was prima en de stemming zat er goed in!  Onderweg werd de innerlijke mens niet vergeten. Koffie met cake en daarna een drankje met een stukje kaas of worst gingen er goed in! 

Voor de warme maaltijd kregen we tijdens het varen eerst soep. Eenmaal aangekomen in Grou kwam de catering en bracht de maaltijden aan boord.

Deze bestond uit een schnitzel, gebakken-  en gekookte aardappels, een salade, sperziebonen en witlof, rabarber en appelmoes  en als toetje een stukje ijstaart met slagroom.

Na de maaltijd gingen een paar deelnemers nog even van boord om de benen te strekken en van het lekkere zonnetje te genieten.

Toen werd het weer tijd om terug te varen. Ook op de terugweg kregen we een drankje en daarna nog koffie of thee voor de liefhebbers.

De deelnemers kregen allemaal een lootje met een nummer. Hiermee kon je een prijsje winnen. Een aantal prijzen werd beschikbaar gesteld door winkeliers uit het centrum van Drachten. Ook hadden we een aantal prijzen gekocht zodat bijna iedereen met iets leuks naar huis ging. Een heel gezellige-  en geslaagde dag met mooi weer en veel plezier.

Dankzij een gift van de Rabobank Drachten en omgeving  kon onze afdeling deze trip aanbieden met een flinke korting voor de deelnemers.

Nogmaals dank hiervoor!

Appie de Groot

06-51385725
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals