Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Afscheid secretaris Helga Ede

Zonnebloem afdelingsnieuws

Tijdens de Jaarvergadering 2017 neemt Helga Ede, secretaris van onze afdeling, afscheid van ons

Op 28 februari 2017 hebben we afscheid genomen van Helga Ede. Sinds 2009 is zij actief geweest voor de afdeling van de Zonnebloem. Eerst als vrijwilligster en nadat we afscheid van onze vorige secretaris Pieter Jongens hadden genomen, hebben we Helga bereid gevonden om het secretariaat van hem over te nemen. Dit had een voordeel. Zij was bekend met het Zonnebloemwerk en dat maakte het wel een stuk makkelijker voor haar. Deze functie heeft ze 7 jaar met veel plezier vervuld, maar daar zij ook erg veel tijd en energie in het secretariaat van 't Ros Beyeart steekt, heeft ze besloten om haar functie bij de Zonnebloem neer te leggen. We zijn Helga dankbaar voor het vele werk dat zij voor onze afdeling heeft verricht en wensen haar opvolger Michael Snijder veel succes en plezier bij onze afdeling.

Loes Post

06-51114614
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?