Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloemloterij 2020

Verkoop loten afd. Epe-Emst-Oene

Beste vrijwilligers van De Zonnebloem afd. Epe-Emst-Oene, 

Jaarlijks doen wij als afdeling mee aan de landelijke Zonnebloemloterij. Ook dit jaar hebben wij voor onze afdeling weer 1.200 loten besteld met de bedoeling om die deels met jullie inzet te kunnen verkopen. Daarnaast kunnen we altijd afspraken maken met supermarkten om in hun winkels een belangrijk deel te mogen verkopen. Een daarna nog resterend gedeelte weten we meestal nog op de jaarlijkse Pleinmarkt voor Cultuur en Welzijn in september te slijten. 

Vorige jaren werden de bestelde loten in april bij de penningmeester afgeleverd. Deze konden dan in de vrijwilligersvergadering van april aan jullie worden uitgedeeld of werden bij jullie thuis afgegeven. 

Door de coronacrisis vallen helaas de belangrijkste mogelijkheden om de lotenverkoop goed te regelen weg. De loten worden pas medio mei bij het bestuur afgeleverd. Verkoop met jullie hulp als vrijwilligers is vooralsnog door allerlei overheidsmaatregelen uiterst beperkt. We vinden het als bestuur niet gepast om nu bij de supermarkten te vragen om verkoopplek in hun winkels. Verder is het nagenoeg zeker dat de Pleinmarkt dit jaar niet doorgaat. 

Rekening houdend met de hiervoor genoemde punten heeft het bestuur besloten om de eerdere bestelling volledig te annuleren! Dat betekent wel dat we onze belangrijkste inkomstenbron voor dit jaar gaan kwijtraken. Daar staat tegenover dat we dit jaar ook meerdere geplande activiteiten niet door kunnen laten gaan en dus hiervoor ook geen kosten maken. 

Het Nationaal Bureau heeft vooralsnog besloten om de Zonnebloemloterij 2020 wel door te laten gaan. Een belangrijke mogelijkheid die voor de lotenverkoop is bedacht, is om dit Online te gaan doen. Eerdere jaren bestond ook al de mogelijkheid om online loten te kopen maar nu is bedacht om dat middels een persoonlijke website te doen. Hoe werkt dat? 

Ga naar www.zonnebloem.nl  Klik op Bestel op blokje Bestel je loten online. Klik daarna in het keuzemenu op Verkoop zelf loten en daarna op Ik doe mee. Klik vervolgens op Maak je eigen verkooppagina en volg daarna de 3 stappen. Let wel: vul bij afdeling EPE in. Dit laatste is belangrijk omdat dan onze afdeling van elk van door jou verkocht lot € 1,50 ontvangt. Dit bedrag is hetzelfde als bij een verkocht lot via de oude methode. Als je alle voorgaande stappen hebt doorlopen klik je op Je persoonlijke pagina aanmaken. Daarna ontvang je van De Zonnebloem een activeringsmail met ook een code om zo nodig nog wijzigingen/verfraaiingen in je pagina aan te brengen. Met je eigen websitepagina kun je via de sociale media en ook via e-mail je familie, vrienden, buren, collega’s en anderen benaderen om loten via jouw website te bestellen. Zodra er via jouw website loten zijn verkocht dan ontvang je hierover per e-mail een berichtje. Op je website kun je terugzien wie allemaal via jou gekocht hebben. 

Als bestuur vragen we jullie zo mogelijk van deze verkoopmogelijkheid gebruik te maken. Aan diegenen die wat minder handig zijn met internet willen we vragen om onze lotenverkoop wel te stimuleren door familie, vrienden etc. te vragen om eventueel loten te bestellen via de volgende websitepagina’s: https://www.zonnebloem.nl/loten/p/ingridbuitenhuis of  https://www.zonnebloem.nl/loten/p/henknijkamp  

Verder willen wij die vrijwilligers die mogelijkheden zien om loten te verkopen op de oude (fysieke) wijze dat ook nog daadwerkelijk te doen. Zij kunnen dan 1 of meer lotenboekjes bestellen bij Henk Nijkamp, tel. 0578-615567 of e-mail hgnijkamp@planet.nl 

Met de hiervoor vermelde mogelijkheden hopen wij als bestuur toch nog een gedeelte van onze inkomstenbron “Zonnebloemloterij” te behouden. 

Het bestuur van De Zonnebloem afd. Epe-Emst-Oene 

P.S. 

Door op Mijn Zonnebloem als vrijwilliger in te loggen vind je onder blokje Zonnebloemloterij 2020 de pagina met Online loten verkooppagina en daaronder weer Handleiding persoonlijke lotenverkoop-pagina. Hier vind je zo nodig nog veel meer informatie over je persoonlijke pagina. 

Mochten jullie bij de aanmaak van de persoonlijke websites toch vastlopen of problemen onder-vinden dan kan telefonisch contact worden opgenomen met:  

Henk Nijkamp 0578-615567 

Ingrid Buitenhuis 06-46396575  

Loes Post 06-51114614 

   

Loes Post

06-51114614
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?