Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Picknick 2015

Zonnebloem afdelingsnieuws

Op dinsdag 1 september 2015 waren de gasten van De Zonnebloem Erp-Keldonk-Boerdonk te gast bij "De Bolle Akker" in Erp, waar zij werden getrakteerd op een picknick.

Dinsdag 1 september heeft De Zonnebloem afdeling Erp, Keldonk, Boerdonk haar gasten op een gezellige picknick getrakteerd. Elk jaar willen we een ander kerkdorp aandoen om zo de gasten te laten kennis maken met mooie plekjes waar ze niet elke week komen. Dit jaar waren we te gast in “De Bolle Akker” in Erp. Vele vrijwilligers waren al vroeg in de weer om de kantine om te toveren naar een gezellige picknickplaats om de lunch te nuttigen. Rond het middaguur werd er gestart met een lekker kopje soep gemaakt door Toos Opsteen en ook het vervolg van de picknick liet niets te wensen over. Met een warm kroketje en veel ander lekkers kwam niemand iets te kort, daar zorgden de vrijwilligers wel  voor.

Het beheerders echtpaar Bert en Goen Vorstenbosch waren een grote steun voor onze vrijwilligers, waarvoor onze hartelijke dank. Bert Vorstenbosch gaf uitleg aan iedereen over  welke verenigingen er gebruik maakten van het complex, zoals het Gilde, Jong Nederland en Wheels en waar iedereen thuis hoorde. Toen de tafels waren afgeruimd kwamen de kaarten en spelletjes op de tafels, maar ook werd er volop gebuurt. Nadat er nog een consumptie geserveerd werd, kwamen de eerste taxi’s de mensen weer op halen en was de middag ten einde.

Wederom een geslaagde middag voor onze afdeling, dankzij de sponsoring van de firma Fransen uit Erp, waarvoor onze hartelijke dank.

De commissie picknick gaat voor volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe locatie, dus zijn er verenigingen die ons graag willen ontvangen, laat het ons weten! (secretariszonnebloemekb@gmail.com) U begrijpt dat onze gasten heel nieuwsgierig zijn naar wat u als vereniging te bieden heeft. Wilt u graag deel uitmaken van de enthousiaste vrijwilligers, ook u bent van harte welkom, want er zijn altijd nog gasten die graag bezoek ontvangen. Meld u aan bij bovenvermeld mail adres.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Annelies van Dongen

0413-212304
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen