Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Speciale kerstviering

Maandag 17 december was het maar liefst voor de 40ste maal, dat pastoor Rombauts de kerstviering voorging, voor onze afdeling van de Zonnebloem in partycentrum van Haandel.

Dit jubileum verklapte hij zelf aan het einde van de eucharistieviering. Wij zijn hem ontzettend erkentelijk dat hij elk jaar weer de kerstviering, als ook de paasviering voorgaat voor onze gasten. Onze dank is dan ook groot en hij mocht een lekkere fles wijn in ontvangst nemen, als ook het mooie altaarstuk gemaakt door vrijwilligster Annie van Asseldonk.

De ambiance was helemaal in kerstsfeer gemaakt door de vrijwilligers die morgen. Tafels mooi versierd met kerststukjes, zodat onze gasten die middag aan konden schuiven om de mis te volgen, die muzikaal werd begeleid door het gemengd koor “Sint Cecilia” uit Boerdonk. Na het kopje koffie/thee met een kerstkransje vervolgden we de middag met een muzikale bijdrage van Annelieke Merx. Zij is geen onbekende in het Erpse en onze gasten waren verguld met het mooie optreden dat zij bracht. Zowel de Nederlandse kerstliedjes als de buitenlandse werden uit volle borst meegezongen. Ook haar eigen repertoire oogstte veel bijval en de handen gingen meerdere malen de lucht in. In de pauze waren de lootjes voor de loterij al verkocht en na het optreden van Annelieke Merx was de loterij, waar natuurlijk sommige handen te kort kwamen, terwijl andere niks hadden. We sloten de bijzondere middag af met een belegd broodje en krentenmik. Met een voldaan kerstgevoel keerde ieder weer huiswaarts en kijken we dankbaar terug op een geslaagde middag.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Annelies van Dongen

0413-212304
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen