Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Picknick met twee jubilarissen

Twee jubilarissen bij jaarlijkse picknick van de Zonnebloem. Afgelopen vrijdag 13 september hebben we weer genoten van de jaarlijkse picknick van onze afdeling.

We waren dit jaar te gast op de mooie locatie van R.K.S.V. Boerdonk, waar we een mooi uitzicht hadden op de velden.

Onze vrijwilligers hebben samen met Piet en Clara, de beheerders, de ochtend gebruikt om er een gezellige lunchroom van te maken.Om 12.00 uur werd de picknick geopend door onze voorzitter Ria Vilier.
Na het nuttigen van een lekkere kop soep werd er brood, vlees, kaas enz. geserveerd, en een lekkere kroket.Natuurlijk werd er genoten van het lekkers, maar er werd ook flink gebuurt.

Na de lunch werden onze vrijwilligers Drea van Bergen en Karin Kanters met hun partners in het zonnetje gezet door onze voorzitter, omdat ze al 25 jaar vrijwilliger zijn.

Ze kregen de gouden Zonnebloem speld uit handen van Ria Vilier en een mooi boeket bloemen. Ook werd er een mooi lied gezongen door alle vrijwilligers met als laatste natuurlijk een lang zullen ze leven.

Na felicitaties van gasten en vrijwilligers ging iedereen langzaam huiswaarts.
Onze dank voor R.K.S.V. Boerdonk,Toos Opsteen voor de lekkere soep, alle vrijwilligers, vooral de dames van de commissie en de makers van het mooie lied.

Annelies van Dongen

0413-212304
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen