Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem heeft uw stem nodig

Zonnebloem afdeling Erp-Keldonk-Boerdonk maakt kans op € 5.000. En het enige wat u hoeft te doen, is daarvoor stemmen. Mogen we op u rekenen?

ING help graag lokale initiatieven die Nederland sterker maken. In deze regio heeft de bank vijf initiatieven genomineerd die samen
€ 15.000,- mogen verdelen. Een van die initiatieven is de Zonnebloem, afdeling Erp-Keldonk-Boerdonk. Met uw stem maakt onze Zonnebloem kans op liefst € 5.000,-.
“Dat is een bedrag waar wij hele mooie dingen mee kunnen doen”, vertelt Ria Vilier, voorzitter van de afdeling die zich inzet voor bewoners die in de regel minder mobiel zijn. “Wij gaan bij onze gasten op bezoek en organiseren regelmatig activiteiten voor hen. Alles om te zorgen dat zij mee blijven doen in ons dorp.
Iedere stem helpt. Stemmen kan alleen via de website www.helpnederlandvooruit.nl Vul daar de postcode 5469 in en klik op de Zonnebloem Erp-Keldonk-Boerdonk. Het enige wat je daarna hoeft te doen is je naam en e-mailadres in te vullen en je stem te bevestigen. Alleen al met die stem steun je dus de activiteiten van de Zonnebloem.
Je kunt ook direct naar deze link gaan: www.helpnederlandvooruit.nl/doel/zonnebloem-erp-keldonk-boerdonk.

Je kunt stemmen tot 12 februari 2020
Heb je meerdere emailadressen? Dan kun je vaker stemmen. Met elk e-mailadres kan je 1x stemmen. “Je hoeft geen rekening te hebben bij de ING. Iedereen kan stemmen! Mogen we op je rekenen…?”

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Annelies van Dongen

0413-212304
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen