Paasluch met concert in ’t Volkshoes
lunch met concert in ’t Volkshoes
Op 8 april heeft de Zonnebloem Geleen een geslaagde lunchmiddag met concert gehouden in het Volkshoes te Geleen.
Liefst 16 vrijwilligers zijn ingezet om de 42 gasten te verwennen. Weet je wat die vrijwilligers zoal zal doen?
- Ontvangst buiten bij de aankomst van de busjes
- Uitdelen van consumptie bonnen, registreren van gasten,
- Garderobe
- Parkeren van rollators en voorzien van namen
- Spreekmeester
- Consumpies en eten uitdelen;
- Afruimen van de tafels
- Assistentie bij toiletgang
- Fotos maken
Voor de pauze kregen de gasten koffie/thee/wijntje, een heerlijke tomatensoep, een voortreffelijk kippenpasteitje, broodjes en een stuk vlaai. De catering was prima verzorgd door ’t Volkshoes.
Voor de pauze hebben de Pleyzengers uit Geleen gezongen en de gasten laten meedeinen.en meezingen. Er werd zelfs even gedanst. Na de pauze hebben de Pleyzengers nog meer bekende liedjes, veelal ook in het plat gezongen. De stemming zat er goed in.
Mede dankzij de inzet van de 16 vrijwilligers hebben de deelnemers van de Zonnebloem Geleen weer kunnen genieten van een mooie ,gezellige én lekkere middag. Heb je nog een paar uurtjes tijd en zin om samen met andere vrijwilligers de deelnemers nog eens in het zonnetje te zetten? Wil je meer weten wat een vrijwilliger van Zonnebloem Geleen zoal kan doen?
Neem dan contact op met ons secretariaat: secr.zonnebloemgeleen@live.nl