Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

THEATERVOORSTELLING IN HET CC JAN VAN BESOUW VOOR ZONNEBLOEMGASTEN AFDELING GOIRLE

Op donderdag 24 oktober hebben wij 80 gasten kunnen laten genieten van een vrolijk en cabaretesk liedjes programma.

Op donderdag 24 oktober hebben wij 80 gasten kunnen laten genieten van een vrolijk en cabaretesk liedjes programma.: Zuster Begonia: lachend door het leven in de kapel van het CC Jan van Besouw. Tijdens deze voorstelling kruipt actrice Nancy van Heeswijk in de huid van Zuster Begonia . Dit is het jongste zusje van zuster Klivia uit de bekende serie “ja zuster, nee zuster” . In dit programma zingt zij over haar reis om de wereld op zoek naar de liefde. Het werd een reis vol anekdotes en hilarische taferelen met herkenbare muziek en liedjes.

Het lukte haar uitstekend om de gasten mee te nemen op haar reis en hen er met haar enthousiasme bij de anekdotes te betrekken. Zo kwam de stemming er goed in. Voor even gingen de dagelijkse zorgjes aan de kant en werd er vrolijk meegezongen.

Deze activiteiten in het CC Jan van Besouw, dicht bij huis, zijn een groot succes. Veel van onze gasten hebben vanwege hun leeftijd fysieke beperkingen. Daarbij komt nog dat er groot deel inmiddels door het verlies van hun partner alleen door het leven moeten. Een middag als deze breekt voor even ook de eenzaamheid door het ontmoeten van bekenden en het samen beleven en genieten van een gezellige middag.

Wij proberen ieder jaar een zodanig gevarieerd activiteitenprogramma samen te stellen dat er voor al onze gasten een mogelijkheid is om een aantal keren deel te nemen. Zo zijn er de busreisjes maar dit is niet meer voor iedereen haalbaar. Daarom hebben we nu de dagen weer korter en donker worden een aantal activiteiten in het CC Jan van Besouw, waarvan deze voorstelling de eerste is.

Natuurlijk is er ook voor de inwendige mens gezorgd . Er was koffie/thee met gebak en in de pauze een drankje en een snack. Dankzij diverse acties zoals o.a. de opbrengst van Gelden vûr Helden en de Rabobankclubkas campagne is het voor onze afdeling mogelijk om onze activiteiten voor een alleszins betaalbare prijs aan te bieden, waardoor deelname vanwege de financiën geen belemmering hoeft te zijn.

Onze volgende activiteit in het CC Jan van Besouw is de sinterklaasviering op 26 november.

Onze dank gaat weer uit naar de vrijwilligers, die hun uiterste best hebben gedaan om deze middag tot een succes te maken.

.Website .

Alle informatie over onze afdeling kunt u vinden op onze website : www. Zonnebloem.nl/ Goirle. Ook hebben wij een facebook pagina nl. de Zonnebloem Goirle.

Maud de Rooij

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk