Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

ZONNEBLOEMGASTEN AFDELING GOIRLE NAAR SAFARIPARK BEEKSE BERGEN

Op vrijdagmiddag 8 november hebben wij 30 gasten kunnen verblijden met een bezoek aan het Safaripark Beekse Bergen.

 Dit is mogelijk gemaakt omdat AB InBev gebruik heeft gemaakt van de mogelijkheid om hun bedrijfsuitje op een speciale manier in te vullen. Dit betekent dat zij tijdens hun bedrijfsuitje een middag de rol van Zonnebloemvrijwilliger vervullen. Onze afdeling was de gelukkige om 30 gasten uit te mogen nodigen om met hun een bezoek te brengen aan het Safaripark Beekse Bergen. Met de bus werd er zowel vanaf de Guldenakker als vanaf het Oranjeplein vertrokken. Bij de ingang stonden de medewerkers van dit bedrijf al klaar met de rolstoelen om onze gasten te ontvangen. Met deze groep, allemaal jonge mensen , is er eerst koffie gedronken met gebak. Dit als eerste kennismaking. Hierna ging het richting wandelsafari. Vooral de dames konden zich verheugen in de aandacht van de jonge mannelijke medewerkers, die voor deze middag helemaal tot hun beschikking stonden. En of ze genoten hebben! Een aantal reacties van onze gasten:” Wat ben ik blij dat mee ben gegaan, ik heb zulke leuke gesprekken gehad. Het heeft me na een periode van ziekte ontzettend goed gedaan”. En :“ Wat leuk , al die jonge mensen”. Daarbij kwam nog dat zoals meestal als onze afdeling op stap gaat de weergoden ons weer zeer gunstig gezind waren. Een stralende zon. Na afloop werd er nog nagenoten op het terras van het Safarirestaurant. Omdat dit bedrijf de nodige bekende bieren levert was daar natuurlijk ook een drankje uit de eigen brouwerij bij. Voor onze gasten eigenlijk te snel gingen we rond 17.00 uur weer richting Goirle.

Een geweldig initiatief van AB InBev om hun bedrijfsuitje op deze manier in te vullen. Onze gasten hebben een topmiddag gehad . Het was een middag met een gouden randje. Laten we hopen dat er nog veel meer bedrijven dit voorbeeld zullen volgen.

 

 

.Website .

Alle informatie over onze afdeling kunt u vinden op onze website : www. Zonnebloem.nl/ Goirle. Ook hebben wij een facebook pagina nl. de Zonnebloem Goirle.

 

Maud de Rooij

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk