Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

KERSTVIERING ZONNEBLOEMGASTEN AFDELING GOIRLE IN HET CC JAN VAN BESOUW.

Zoals in voorafgaande jaren was ook de kerstviering op dinsdag 17 december de laatste activiteit van onze afdeling in 2019.

 35 Vrijwilligers hebben ervoor gezorgd dat 130 gasten weer een sublieme kerstviering hebben gehad. Onder de gasten waren ook een groot aantal nieuwe gasten. Steeds meer mensen weten ons te vinden. Zij horen van familie en bekenden dat onze activiteiten altijd gezellig zijn. Vanzelfsprekend zijn er wel een aantal criteria waren men moet voldoen om gast te kunnen worden.

Na het welkomstwoord door onze voorzitter Sjef Verhoeven werd de koffie geschonken met daarbij kerstgebak, aangeboden door TTA Tegelwerken uit Goirle. Meesterverteller Jan van Eijck heeft de aanwezigen vermaakt met verhalen over het verleden van Goirle en met name over de geschiedenis van de toren van de kerk St. Jan.

Dankzij supersponsor keurslager van Hest hebben onze gasten een excellente lunch aangeboden gekregen. Een overheerlijk pasteitje met als klap op de vuurpijl nog een liefdevol toetje met de naam “italiaanse liefde”. Zo is het mogelijk gemaakt dat ook diegenen onder ons die van een klein inkomen moeten leven van een feestelijke kerstmaaltijd hebben genoten.

Muzikale bijdrage.

Zangduo Marij e n Anne hebben voor de muzikale bijdrage gezorgd. Een mix van kerstliedjes en populaire, voor onze gasten herkenbare liedjes zorgden voor een uitgelaten en vrolijke stemming. In de pauze is er nog een drankje aangeboden met een snack. Met de door AH “De Hovel” Goirle aangeboden chocolade en kerstkoekjes

Ook nu weer veel tevreden en dankbare gasten bij het naar huis gegaan. Tevens werd er ook vaak geïnformeerd wanneer de eerst volgende activiteit in 2020 weer is. Zo blijkt maar weer dat veel gasten uitkijken naar onze activiteiten. De eerstvolgende activiteit in het nieuwe jaar is op 18 februari.

Sponsors

Wij danken al onze sponsors die ons dit jaar gesteund hebben. Een speciaal woord van dank is er voor onze supersponsor keurslager van Hest. Deze heeft ervoor gezorgd dat onze gasten deze kerstviering maar ook met de paasviering van een uitstekende lunch hebben kunnen genieten.

Vrijwilligers

Tenslotte gaat onze dank ook uit naar onze vrijwilligers maar zeker ook naar de medewerkers van het CC Jan van Besouw, die altijd bij al onze vieringen klaar staan om te helpen.

Website .

Alle informatie over onze afdeling kunt u vinden op onze website : www. Zonnebloem.nl/ Goirle. Ook hebben wij een facebook pagina nl. de Zonnebloem Goirle.

Maud de Rooij

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk