Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Muziekmiddag afdeling Goirle in CC Jan van Besouw

Op dinsdagmiddag 18 februari hebben wij voor 78 gasten een vrolijke en gezellige muziekmiddag georganiseerd.

 

 Het was de eerste activiteit van dit jaar en dus tevens weer de eerste gelegenheid dat men elkaar weer ontmoette. Ofschoon de winter niet streng is geweest, is het toch uitkijken naar weer wat langere dagen om er weer eens uit te zijn. Hier is dus dankbaar gebruik van gemaakt.

Tijdens de koffie met gebak was er uitgebreid de tijd om met elkaar het wel en wee en de dagelijkse beslommeringen uit te wisselen. Daarna was het de beurt aan troubadour Johan.

Troubadour Johan had met zijn innemende persoonlijkheid en warme stem al snel de harten gewonnen van alle aanwezigen. Het is bijzonder om te zien wat muziek met mensen doet. Binnen no time kreeg hij het voor elkaar dat alle gasten met zijn populaire nederlandstalige repertoire uit volle borst meezongen. Weg zijn even de dagelijkse zorgen. Spontaan begonnen ook de eerste polonaises waarbij zelfs de rolstoelgasten zich aansloten. Het is dat niet alle gasten, tot hun grote spijt, fysiek niet meer in staat waren om aan te sluiten bij de polonaise, anders was het dak er compleet af gegaan! Zo uitbundig ging het eraan toe! Ook aan verzoeknummers gaf troubadour Johan volop gehoor.

Ook na de pauze was er nog steeds een vrolijke stemming die nog wat verhoogd werd nadat er een glaasje schrobbeler werd geschonken. Dit Tilburgs kruidendrankje ging er bij de meesten vlot in. In een opgewekte stemming werd er rond half 5 afscheid genomen met de toezegging zeker bij de volgende activiteit op 10 maart, een boottocht, weer van de partij te zijn.

Al snel kwamen er reacties van familie van gasten als : “Ons mam heeft een geweldige middag gehad” en “Ons moeder hebben we weer zien lachen”. Dit soort reacties , alsook het enthousiasme van onze gasten zorgt ervoor dat wij inspiratie en inzet blijven houden om te proberen steeds weer nieuwe activiteiten te bedenken en te organiseren.

Onze dank gaat ook weer uit naar de medewerkers van het CC Jan van Besouw en onze vrijwilligers, waarbij wij ook een aantal nieuwe hebben mogen begroeten. Mede dankzij hun hebben onze gasten weer een geweldige middag gehad, waarvan zij weer een tijdje kunnen nagenieten.

Website .

Alle informatie over onze afdeling kunt u vinden op onze website : www. Zonnebloem.nl/ Goirle. Ook hebben wij een facebook pagina nl. de Zonnebloem Goirle.

Maud de Rooij

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk