Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

In Memoriam Niek Rovers en Lies van Leeuwen

Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Niek Rovers en Lies van Leeuwen.

IN MEMORIAM:

Op dinsdag 20 februari jl. kregen wij het droevige bericht dat onze secretaris Niek Rovers plotseling was overleden.

Ruim zes jaar was Niek secretaris van de Zonnebloem afdeling Goirle. Hij was een belangrijke spil in het bestuur, want het secretariaat is een drukke en veelomvattende taak. Deze functie heeft hij altijd heel nauwgezet en serieus uitgevoerd. Samen met zijn echtgenote Anny waren zij een echt Zonnebloem koppel Ze stonden altijd klaar voor onze gasten. Hiervoor heeft Anny onlangs nog een koninklijke onderscheiding ontvangen. Wat was Niek trots en blij!

Het doet ons deugd dat hij nog ten volle van deze festiviteit heeft kunnen genieten, want immers met zijn steun heeft Anny dit werk jarenlang kunnen doen. Mede door haar inspiratie heeft hij ruim zes jaar geleden, toen een beroep op hem werd gedaan om secretaris te worden, met enthousiasme deze taak op zich genomen. Tot de laatste dag heeft hij zich voor de Zonnebloem ingezet. De avond voor zijn overlijden heeft hij nog namens de afdeling Goirle een regiovergadering van de Zonnebloem bijgewoond. Wij zullen zijn inzet  en betrokkenheid missen en koesteren de  warme herinneringen aan Niek. Wij wensen Anny, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit gemis een plaatsje te geven in hun leven.

Onlangs hebben wij ook afscheid moeten nemen van Lies van Leeuwen.  Lies is ruim twintig jaar een trouwe vrijwilligster geweest van onze afdeling. Al die jaren heeft zij zich volledig ingezet voor datgene waar de Zonnebloem voor staat. Daarnaast heeft zij met haar warme en gastvrije karakter continue een belangrijke bijdrage geleverd aan de onderlinge band in onze vrijwilligersgroep.

Wij zullen Niek en Lies missen.

Maud de Rooij

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk