Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

KERSTVIERING 2017

Zonnebloem afdeling

Op dinsdag 12 december in "Ons Gebouw" te Harfsen.

Het was een gezellige middag, er lag een dik pak sneeuw, maar de opkomst was groot. Hulde voor alle vervoerders.

Als eerste werd (oud) vrijwilligster Marianne Tenholter gehuldigd. Als dank voor 36 jaren vrijwilligerswerk bij onze afdeling ontving zij, uit handen van voorzitter Tineke, het bronzen beeldje "Waardering".

Vervolgens stond een optreden van leerlingen van groep 4 en 5 van de St. Bernardusschool uit Joppe op het programma. Het kinderkoor zong kerstliederen. Mede door hun jonge leeftijd was het een aandoenlijk optreden wat bijzonder gewaardeerd werd door onze gasten. Zij werden begeleid door enkele ouders. De zaal kon af en toe ook meezingen, die liederen stonden op een vooraf uitgedeeld stencil. Omdat op deze dag een landelijke staking van de onderwijzers was, hadden de ouders het vervoer van de leerlingen zelf geregeld. Onze afdeling is ze daar heel dankbaar voor.

Na de pauze werd een film en beelden van eerdere gebeurtenissen vertoond. Vrijwilligster Helen zorgde voor sfeervolle muzikale begeleiding.

Daarna was er een overheerlijk stamppottenbuffet wat een ieder zich goed liet smaken. Tot slot was er voor alle gasten een kerstcadeautje. Voldaan ging men huiswaarts.

Rietje Dommerholt

0575-491951
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken