Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

2022-01 Nieuwsbrief deelnemers

Nieuwsbrief en behoeftepeiling deelnemers Zonnebloem, afdeling HALS

Aan de gasten van de Zonnebloem, afdeling HALS                                              

Lengel, 25 februari 2022.

Beste Zonnebloemgasten,

Om onze activiteiten optimaal op jullie af te stemmen is het noodzakelijk dat we van alle gasten van onze afdeling de juiste gegevens hebben.

Dit jaar gaan we daarom al die gegevens controleren met behulp van een inschrijfformulier, zodat onze administratie daarna weer helemaal op orde is. Ook willen we een goed beeld krijgen wat de wensen en behoeften van onze gasten zijn. Daarvoor maken we gebruik van een inventarisatieformulier  van de Nationale Zonnebloem. Wij vragen u daarom beleefd om beide formulieren in te vullen. Als u hulp nodig heeft bij het invullen, dan kan de vrijwilliger die hiervoor langskomt u er mee helpen. Het ingevulde formulier kunt u aan hen meegeven. En omdat we toch al een dikke envelop hebben, kan er meteen ook een nieuwsbrief bij, zodat u weer op de hoogte bent van het reilen en zeilen van onze afdeling!

Wisseling in ons bestuur.

  • Nadat Chris Ruikes vorig jaar stopte als voorzitter van onze afdeling en Thea Kupers (secretaris van HALS) deze taak er tijdelijk bij heeft gedaan, zijn we heel blij dat we nu een nieuwe voorzitter hebben gevonden in de persoon van Anja de Waal.
  • Anny de Wolf is als bestuurslid en coördinator van ’s-Heerenberg gestopt omdat haar zittingstermijn er op zat, maar blijft wel vrijwilliger van onze afdeling. Voor haar hebben we nog geen opvolger gevonden. Hopelijk kunnen we deze functie snel weer opvullen.

De vertrouwenspersoon binnen onze afdeling is Janny Lensing. Zij is bereikbaar op  tel. 06-48664222.

Het is heel vervelend wanneer je bij de Zonnebloem te maken krijgt met grensoverschrijdend gedrag, zoals agressie, pesten, discriminatie of ongewenste intimiteiten. Maar het kan ook gebeuren dat er behoefte is  aan een vertrouwelijk gesprek bij een overlijden of verlies. De vertrouwenspersoon is dan de aangewezen persoon: deze is goed bereikbaar en heeft ervaring in het voeren van (begeleidende) gesprekken.

Zonnebloemvrijwilligers maken altijd vooraf een afspraak!  Dus mochten er onbekende mensen aan de deur komen en zich voordoen als Zonnebloemvrijwilliger, laat hen dan niet binnen. Bel met de politie: 0900 – 8844 en geef zo goed mogelijk het signalement door, want dan kan de politie ook in actie komen.  

Donateurs van de Zonnebloem denken soms dat zij ook automatisch gast worden van een Zonnebloemafdeling, maar deze twee zaken staan helemaal los van elkaar. Dus als iemand gast bij onze afdeling wil worden, moet hij / zij dat zelf (of met hulp van anderen) kenbaar maken, want wij weten dat niet zonder uw informatie. Zegt het voort!

De Zonnesoos: Elke laatste woensdag van de maand wordt er van 14.00-16.00 uur een Zonnesoos georganiseerd bij de Snor door vrijwilligers van onze afdeling.  Als u hier ook graag aan mee wil doen, geef dat dan door via ons secretariaat: zonnebloem.hals@gmail.com of via 0314-663844 (Thea Kupers).

Zoommeeting: Wilt u graag via beeldbellen praten met familieleden, kennissen of andere Zonnebloemgasten en weet u niet goed hoe dat moet? Een van onze vrijwilligers wil u daar graag bij helpen. Dus als u hiervoor belangstellig heeft, kunt u zich aanmelden via ons secretariaat: zonnebloem.hals@gmail.com  of via 0314-663844 (Thea Kupers).

Vakanties: Door Corona zijn alle Zonnebloemvakanties opgeschort en staat de komende tijd in het teken van een inhaalslag. Maar als u toch ook graag eens op vakantie wil gaan met De Zonnebloem (of met een andere ouderenorganisatie), dan kunt u hiervoor contact opnemen met Hanneke Berendsen (vrijwilliger van onze afdeling): tel. 0314-662675 of 06-12190596. Zij kan u hierover meer informatie geven en u eventueel verder helpen.

Hartelijke groeten, namens het bestuur van Zonnebloem HALS,

Thea Kupers-Hermsen,  secretaris / interim voorzitter.    

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Thea Kupers

0314-663844
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken