Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerstdiner

img20191221161555kleinjpg

Kerstdiner 2019

Kerstdiner Zonnebloem 21 december 2019

 

Deze keer werd het Kerstdiner niet in de Aanleg gehouden omdat er als hoofdreden geen alcohol mocht worden geschonken. Het Bestuur vond dat zij dit onze gasten niet mochten aandoen. Zij zijn daarom driftig op zoek gegaan naar een andere locatie. Het werd de Luxe Salonboot “Jacqueline” te Harderwijk. Rond 17.00 uur werden onze gasten verwacht, ze werden allen gastvrij ontvangen door onze vrijwilligers en het personeel van de boot. Toen iedereen een plaatsje had gevonden deed Ria haar openingswoordje, deze avond hadden zelfs de vrijwilligers een vrije avond. Hierna werden wij heerlijk voorzien van een garnalencocktail, als hoofdgerecht rollade, aardappeltjes, friet, rode kool en stoofpeertjes en natuurlijk ijs toe. Als afsluiting nog een heerlijk kopje koffie met bonbon. Tussendoor was er weer een gezellig samengesteld ensemble die weer prachtige herkenbare Kerstliedjes hebben gezongen dat bij iedereen in de smaak viel. Ook waren er dit jaar weer jubilarissen te weten: Corrie Damen en Floor Rutten zij zijn 10 jaar als vrijwilliger actief en kregen daarbij de bijbehorende speld. Els Holtkamp, Harry Holtkamp en Reina Dokter zijn al 15 jaar als vrijwilligers actief. Alle jubilarissen werden nog even in de bloemetjes gezet. Ria heeft nog een prachtig eigen geschreven gedicht voorgelezen. Ook willen wij al het personeel van “De Jacqueline” onze dank uitspreken voor de prachtige avond die jullie onze gasten, ons Bestuur en vrijwilligers hebben gegeven. Wij gingen allen moe, maar voldaan naar huis.

 

                                                       Agnes Bartelse

Voor meer foto's klik hier

Mariëtte Spaans

0341-427295
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk