Bezoek aan de zandsculpturen in Garderen

bezoek-aan-de-zandsculpturen-in-garderen-dfd5c6ec-9270-4f58-b08e-4b6b40ad7e6a

30 augustus 2019 van 00:00 - 00:00 uur

Uitstapje van KBO en Zonnebloem samen

Op vrijdag 30 augustus willen wij samen de jaarlijkse dagtocht houden.
We willen de zandsculpturen in Garderen bewonderen.
Om 10 uur vertrekt de bus. Uiterlijk 9.45 uur dient iedereen aanwezig te zijn.
De kosten zijn € 50,- per persoon. Graag afgepast betalen in de bus.

Bij aankomst worden we voorzien van een kop koffie en appelgebak. Daarna kan iedereen gaan wandelen langs de sculpturen. Rollators graag meenemen. Voor degenen die niet kunnen lopen, ook niet met de rollator, hebben we 3 rolstoelen ter beschikking.

Om 13.15 uur kunnen we gebruik maken van een lunch. Daarna is er nog weer een mogelijkheid om langs de sculpturen te wandelen.
Om 15.45 uur willen we allemaal weer in de bus zijn, zodat we om 16.00 uur kunnen vertrekken. We willen uiterlijk om 17.30 uur weer in Harreveld zijn waar ons weer een heerlijk diner te wachten staat.  

We hebben 50 zitplaatsen in de bus, dus vol is vol.
Opgave graag voor 10 augustus bij Olda Pondes tel. 377355.

José IJzereef

0614164250
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen