Zonnebloem afdeling

heerlen-heksenberg

Paasmiddag

20260402161229jpg

Samen een gezellige Paasmiddag

Het is een gezellige middag op deze "witte donderdag"

Naast het gebruikelijke eiertietsjen kregen we bezoek van twee paashazen, waarvan er een op rolschaatsen binnen komt zoefen wat leidde tot een hilarische botsing van onze paashazen. Gelukkig met een goede afloop nadat alle eitjes opgeraapt waren konden de paashazen weer alles uitdelen aan onze gasten.

We werden op een prachtig opteden van Henny en drie collega klarinettisten getracteerd en de laatste bekende limburgse liedjes werden vol overgave meegzongen.

Ook saampjes weer heerlijk koffie of thee drinken met broodjes en stol was daarna de loterij weer succesvol met mooie prijsjes.

Kortom alle gasten gingen met een blij gezicht weer huiswaarts.

 

Marga Morsink

06 16636903
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk