Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligers uitstapje

Zonnebloem afdeling

De vrijwilligers van de Zonnebloem Heythuysen in het zonnetje!

Op maandag 22 mei was het jaarlijks vrijwilligers uitje, dit jaar met een extra feestelijk tintje  door de vrijwilligers éénmalig centraal te stellen. Het bestuur bedankte op deze wijze de dames voor hun tomeloze inzet en samenwerking om de 96 gasten van onze afdeling met regelmaat een fijne dag te bezorgen. Ook komt u onze vrijwilligers jaarlijks weer tegen met de verkoop van loten, flyeren (Rabobank Clubkas Campagne) en de jaarmarkt in Heythuysen.

De gemeente Leudal, de Lions Leudal, een stembureaulid en een aantal bedrijven steunden dit initiatief door een bedrag te doneren om dit vrijwilligers uitje tot een succes te maken.

En dat werd het!

Een zwerftocht, onder begeleiding van Anke Riesenkamp,  door de zon overgoten tuinen van Kasteel Baexem, een workshop kettingen maken o.l.v. Noor Schaaf en als afsluiting een heerlijke aspergemenu.

Hartelijk dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt!

Ingezonden door: Loes Hommen.

Nellie Knippenberg

0475475557
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk