Zonnebloem afdeling

heythuysen

Bloementapijt St. Servaas

vierjpg

in Nunhem

Sint Servatius Bloementapijt in Nunhem.

Op woensdag middag 13 mei, op de verjaardag van St Servatius, gingen we met 30 gasten

met auto’s naar Nunhem.

We kwamen bij elkaar in het restaurant van St Servaas.

Ondanks dat de IJsheiligen bijna voorbij waren, en we de katten goed hadden gevoerd, was er toch nog een flinke regenbui.

Dus zijn we begonnen met koffie en zelfgebakken heerlijke vlaai.

Na 1 uurtje was het droog buiten en kwam een mager zonnetje tevoorschijn.

We zijn allemaal samen naar buiten gegaan om het bloementapijt te bewonderen en de heuvel naar de kapel te beklimmen, met behulp van wandelstokken, rollators en helpende handen.

Een prachtig tapijt met veel soorten bloemen waarin gerbera’s en rozen domineerden, versierd met de spreuk:

“Servatius vroom vereerd door het nageslacht,

dat dankbaar knielt en vertrouwt op uw macht”.

In de kapel werden veel kaarsen aangestoken, met goeie intenties voor geliefden, vrienden en familie.

Er werd nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje, en om half vijf was het tijd om weer huiswaarts te keren. Het was een mooie middag waar iedereen met plezier aan zal terugdenken.

Marleen.

 

 

 

Nellie Knippenberg

0475475557
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken