Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Rabobank Clubkas Campagne 2018

“De Zonnebloem afdeling Heythuysen”

 Rabobank Clubkas Campagne 2018

 dinsdag 8 mei t/m woensdag 23 mei

Na het enorme succes van vorig jaar, waarvoor nogmaals onze hartelijke dank, doen wij ook dit jaar een beroep op u om te stemmen op:

 “De Zonnebloem afdeling Heythuysen”

Een afdeling die er met 26 vrijwilligers voor waakt dat hun 95 gasten niet in een isolement raken door hun  fysiek beperking.

In 2017 heeft onze afdeling 2 gezellige, succesvolle activiteiten kunnen bekostigen van de cheques die wij ontvingen van de Rabobank Clubkas Campagne van 2016 en 2017, nl. een bustocht door het Leudal en een lunch in het kader van de Nationale Ziekendag.

Foto’s en verslagen van deze activiteiten kunt u zien op de facebook pagina van de Zonnebloem Heythuysen en www.zonnebloem.nl/heythuysen.

Wij hopen dat u ook dit jaar weer wilt stemmen op:

 “De Zonnebloem afdeling Heythuysen”

Unaniem hebben wij  besloten om ook dit jaar het bedrag te besteden aan de Nationale Ziekendag op 17 september 2018.

Via de post ontvangt u van de Rabobank een persoonlijke code waarmee u o.a. kunt stemmen op onze afdeling van 8 mei t/m 23 mei.

U kunt maximaal 2 stemmen uitbrengen op:

 “De Zonnebloem afdeling Heythuysen”

Hartelijk dank namens alle gasten en vrijwilligers van

De Zonnebloem afdeling Heythuysen.

Mocht u niet  in de gelegenheid zijn om te stemmen en wilt u niet dat uw stem verloren gaat? Dan kunt u contact opnemen met Loes Hommen, penningmeester afd. Heythuysen. Telefoonnummer: 0475-493116.

Monique Strijdveen

0475-496118
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk