Inzamelingsactie voor speciale boottocht

in ons lustrumjaar.

Omdat 2019 voor de Zonnebloem Heythuysen een lustrumjaar is wilt het bestuur de Nationale Ziekendag in september  feestelijk vieren met de gasten en vrijwilligers van onze afdeling . Gekozen is voor een rondvaart over de Maasplassen met een lunch en muziek die wij alle deelnemers gratis zouden willen aanbieden.

Met hulp van www.voordeouderen.nl  zijn wij gestart met een inzamelactie. 50% van de geschatte kosten wordt aan onze afdeling gedoneerd door  “Voor de Ouderen” mits wij  de andere 50% zelf ontvangen van andere donateurs. De actie is maandag 13 mei gestart en duurt tot 4 augustus.

Wij staan weer voor een mooie uitdaging! Op de site kunt u het verloop van deze inzamelactie volgen en zelf een donatie storten. Alle kleine beetjes helpen.

www.voordeouderen.nl

 

Nellie Knippenberg

0475475557
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk