Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Prachtig jubileum 40 jaar Zonnebloem Hoogland

01jpg

40 jaar De Zonnebloem Hoogland-Nieuwland

Op 9 november 2019 bestond onze mooie vereniging 40 jaar, terwijl de landelijke Zonnebloem dit jaar 70 jaar bestaat, dubbel feest dus.

Met onze gasten, alle vrijwilligers en een aantal genodigden hebben wij dit groots gevierd op vrijdagmiddag 8 november in Concordia Hoogland.

Op het podium stonden 2 prachtige bloemstukken met daarin natuurlijk veel zonnebloemen, gemaakt door een aantal vrijwilligers van de bloemengroep van de Martinuskerk.

Bij binnenkomst werden alle gasten verwelkomd door muzikale klanken uit de accordeon van één van onze vrijwilligers. Na het welkomstwoord door de voorzitter werd er eerst geklonken met een feestelijk glas bubbels.     

Daarna volgde een uitgebreide high tea, uiteraard vergezeld door thee of koffie. Ook de bekende drankjes zoals advocaat met slagroom, frisdrank, wijn en bier werden naar wens uitgeserveerd.

Naast gezellig praten aan de ronde tafels ontbrak ook het entertainment niet.

Op het podium verschenen 5 mooi uitgedoste enthousiaste vrijwilligers van de jubileumcommissie. Zij brachten een toepasselijk Zonnebloemlied ten gehore, waarin duidelijk het doel van onze Zonnebloem naar voren kwam.

Halverwege de middag konden de gasten genieten van het optreden van Espen en Luca, 2 jonge goochelaars die hun bijzondere kunsten aan de tafels toonden, soms tot volle verbazing uiteraard.

Als afsluiting verraste muziekvereniging St. Caecilia ons nog met een feestelijke serenade.

Na deze vrolijkheid verlieten onze gasten rond 17.45 uur voldaan de zaal, werden de jassen opgezocht, waarna bij de uitgang iedere gast een mooie, grote zonnebloem mee naar huis kon nemen.

Als voorzitter heb ik genoten van dit mooie feest, ik ben enorm blij met al onze, altijd enthousiaste vrijwilligers en natuurlijk met onze fijne gasten.

Heel belangrijk is nog altijd het bezoekwerk, daarnaast blijven ook de door ons georganiseerde activiteiten, uitjes en vakanties van groot belang.

Onze afdeling telt 36 vrijwilligers naast rond de 100 gasten. Gasten (fysieke beperking) van jong tot oud zijn onze doelgroep, nieuwe gasten zijn altijd welkom. Daarnaast zijn wij ook altijd blij met nieuwe vrijwilligers.

Op 10 december, ook weer in Concordia vieren wij onze jaarlijkse Kerstbijeenkomst. Deze zal muzikaal verzorgd worden door 2 uitstekende zangers.

Ons eigen Zonnebloemprogramma 2020 is bijna gereed, dit zal voor iedere gast zeker iets te bieden hebben. Bestuur en vrijwilligers gaan de komende jaren enthousiast door, wij zullen ongetwijfeld nog van ons laten horen in 2020

J. van den Dool

Voorzitter Zonnebloem Hoogland-Nieuwland

 
Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Corien Hilhorst

033-4802265
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken