Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Smakelijke verrassing: Paas-stol

01jpg

zondag 12 april

Van de afdeling De Zonnebloem Hoogland-Nieuwland zijn hun circa 100 deelnemers en 35 vrijwilligers voor de Pasen dit jaar verrast  met een heerlijke paas-stol.

Deze smakelijke actie werd gedaan omdat alle activiteiten en huisbezoeken moesten worden stilgelegd vanwege het heersende coronavirus.

Wij zochten en vonden hierin samenwerking met de lokale bakkerij Van de Kletersteeg.

Nadat alle vrijwilligers de ovenverse paas-stollen konden ophalen bij één van hen ontving elke Zonnebloem deelnemer de mooi verpakte paas-stol, waarop een kaartje met opbeurende tekst:  “Ondanks deze moeilijk en wellicht eenzame tijd zijn wij u niet vergeten. Met deze attentie wensen wij u, helaas van een afstand, veel sterkte en gezondheid toe. Wij hopen u allen in betere tijden weer te ontmoeten”.

De actie werd erg op prijs gesteld gezien de vele dankbare reacties.

Ook voor al onze vrijwilligers en chauffeurs was er  zo’n heerlijkepaas-stol!

Op deze manier kon het bestuur al deze mensen sterkte in deze tijd wensen.

Wij hebben een 150 tal zelfgeknipte wenskaarten ontvangen en uitgedeeld aan onze vrijwilligers met het verzoek: geef wat extra aandacht d.m.v. wat opbeurende woorden! De wenskaarten zijn deels gemaakt door onze vrijwilliger (Corien) en deels door ambulante vrijwilliger Trudy (gewoonlijk knipt zij voor St. Haarwens/ Kapsalon Mardy).

Ook de medewerkers van Kreijne tankstations zijn actief met hun wenskaarten-actie: zij kopen wenskaarten en schrijven deze aan onze Zonnebloem-deelnemers. De enveloppen, allen voorzien van een postzegel, gaan na adressering door het bestuur op de post.

Daarnaast ontvingen wij een gift van Bruna Hoogland: een doos vol week-, maandbladen, lees- en puzzelboekjes. Via onze vrijwilligers komt er een blad bij onze deelnemers.

De Zonnebloem afdeling Hoogland-Nieuwland bestaat 40 jaar en had dit hele jaar met vele, bijzondere activiteiten willen vullen, o.a. met musical- en circus-bezoek, stranduitje en picknick.

Daar zullen wij in de nabije toekomst met volle overgave weer voor gaan.

Verslag opgemaakt door vrijwilliger Hanita

 
Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Corien Hilhorst

033-4802265
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken