Zonnebloem afdeling

hoogland nieuwland

Theatermiddag in Hart van Vathorst was heel leuk

afbeelding1jpg

Op dinsdag 18 november 2025 zijn wij, samen met nog een aantal afdelingen, uitgenodigd in de grote zaal van "Hart van Vathorst".

De theatergroep "Mooi Weer" speelt het stuk "Bij ons aan de keukentafel".

Vanaf 13.00 uur was de zaal open en langzaam stroomde de zaal vol. Nadat alle jassen en rollende hulpmiddelen op de daarvoor aangewezen plekken waren gebracht en iedereen een kopje koffie of thee met een koekje had gekregen ging de voorstelling om precies 14.00 uur beginnen.

Op het podium was een oude Hollandse keuken met keukentafel te zien. Het samen bijkletsen over vroeger begon.
Oude spelletjes, radioprogramma's oude gerechten, snoepgoed en de ouderwetse koffiemolen, alles kwam ter keukentafel. Het geheel werd afgewisseld met liedjes uit de oude doos en dat klonk goed!

Een goede en leuke zangeres begeleid door een pianist maakten er samen een hele leuke voorstelling van.

Tussen de twee bedrijven was er een pauze van een half uur waarin iedereen een drankje en een hapje kreeg.
Om 16.00 uur was de voorstelling afgelopen. Door de strakke voorbereiding verliep het vertrekken van de gasten ook weer heel soepel. ledereen vond zijn of haar jas weer snel en ook alle rollende hulpmiddelen waren snel bij de eigenaren terug.

Het was een hele gezellige en goed georganiseerde middag, vol nostalgie en gezelligheid.

Complimenten aan de afdeling Vathorst!

Wij waren deze middag met 23 gasten en 7 vrijwilligers van onze Zonnebloemafdeling.

Verslag: Garda.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Corien Hilhorst

033-4802265
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken