Paasbloemstukjes in De Neng maken is zeer geslaagd.
Op vrijdag 27 maart 2026 organiseerde De Zonnebloem Afdeling Hoogland-Nieuwland in Dorpshuis De Neng in Hoogland van 14.00 tot 16.00 uur een leuke middag om Paasbloemstukjes te maken.
Er waren 32 gasten en 7 vrijwilligers aanwezig.
Ontspannen en al snel zat iedereen vol enthousiasme aan tafel om creatief aan de slag te gaan.
Ontvangst kopje koffie/thee met paaskoekjes en paaseitjes.
De gasten lieten zich van hun meest creatieve kant zien. Met bloemen, takjes en paasdecoraties werden de mooiste stukjes samengesteld.
De aanwezigen kregen tussendoor de tweede ronde drankjes met wat lekkers.
Het was mooi om te zien hoe iedereen zijn eigen draai gaf aan het paasstukje, wat zorgde voor een gevarieerd en kleurrijk resultaat.
Tijdens de workshop was er voldoende ruimte voor gezelligheid en onderling contact.
Er werd gelachen, ideeën werden uitgewisseld en er was aandacht voor elkaar.
De aanwezige vrijwilligers van de Zonnebloem en onze gast bloemiste Sietske hebben hierbij een belangrijke rol gespeeld. Zij ondersteunden waar nodig en zorgden ervoor dat alles soepel verliep.
Al met al was het een zeer geslaagde dag waarin creativiteit, gezelligheid en verbinding centraal stonden.
Zowel de gasten als de vrijwilligers kunnen terugkijken op een mooie en waardevolle bijeenkomst.
We sloten de middag af met warme hapjes en drankjes.
Ook dank aan de medewerkers van De Neng.
Dit verslag is gemaakt door Faria.