High-Tea bij Boscafé

higt-tea-3-boscafjpg

Boscafé voor een heerlijke High-Tea met de Zonnebloemgasten.

Op dinsdag 14 en woensdag 15 mei begaf Zonnebloem Horst zich in 2 groepen naar het Boscafé voor een heerlijke High-Tea.

We gingen van start met een lekker soepje, gevolgd door een champignonquiche met bbq-saus. Het hoofdgerecht werd geserveerd op grote planken en bestond uit verschillende belegde soorten zachte broodjes met kaas en vleeswaren, focaccia met roerei en heerlijke wraps met roomkaas, sla en kruiden.

Onbeperkt thee, koffie, zelfs cappucino hoorde er ook bij. De High-Tea werd afgesloten met een romige chocolademousse met een toefje slagroom en een cakeje met passievrucht, verrukkelijk!

Verslag: Anja Kleuskens
Foto's:  Thijs Gielen 

Ria Josten

06-47017000
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?