Modeshow bij Mariëtte Mode

We waren uitgenodigd bij Mariëtte Mode in Horst voor een schitterende modeshow.
Op maandag 2 en maandag 9 september waren wij als Zonnebloem Horst te gast bij Mariëtte Mode voor een wervelende Herfstmodeshow, samen met nog andere gasten.
Een aantal van onze eigen "models" hadden al voorbereidende pas-sessies hiervoor doorlopen en showden als echte profs de prachtige nieuwe herfstcollectie met accessoires.We werden tijdens de pauze getrakteerd op koffie met wat lekkers erbij.
Na afloop werden de modellen en alle aanwezige vrijwilligers door Mariëtte getrakteerd op een bosje mooie bloemen. Alle aanwezigen kregen tevens een kortingsbon van Mariëtte voor eventuele aankopen.
Marion bedankte Mariëtte voor de prachtige modeshow en Mariëtte kreeg namens de Zonnebloem Horst een attentie aangeboden na afloop van de 2e modeshow door Henny. We hebben genoten!
Verslag: Anja Kleuskens
Foto's: Marly Seegers