Jaarvergadering met Jubilarissen

Jaarvergadering van Zonnebloem Horst in het parochiezaaltje van de Lambertuskerk.
Op woensdag 26 februari was de jaarvergadering van Zonnebloem Horst in het parochiezaaltje van de Lambertuskerk.
Er was een goede opkomst met 40 deelnemers en maar liefst 6 jubilarissen.
Riek Lemmen spande de kroon. Ze is ruim 40 jaar vrijwilligster van Zonnebloem Horst, waarvan meerdere jaren bestuurslid, en contactpersoon van afdeling Lambertus.
Rieky Theunissen is al ruim 25 jaar vrijwilligster in totaal, waarvan een groot deel bij afdeling Horst-Lambertus.
Jo Rutten en Truus Janssen zijn beiden ruim 10 jaar vrijwilligster bij afdeling Lambertus.
Ton Tijssen is ruim 10 jaar vrijwilliger bij afdeling Norbertus.
Henny Jenniskens ruim 10 jaar vrijwilligster van Meterik en sinds 9 jaar tevens bestuurslid van Zonnebloem Horst. Alle jubilarissen ontvingen een speldje, Zonnebloemoorkonde en een mooie bos bloemen.
Tevens was dit de laatste vergadering bij Zonnebloem Horst van José Hoebers, onze voorzitster van afdeling Horst die aftreedt vanwege haar verhuizing naar Baarlo. Ook José werd bij deze gelegenheid in de bloemetjes gezet. Voorlopig zullen de nog zittende bestuursleden om toerbeurt de voorzitterstaak op zich nemen, totdat het nieuwe bestuur op Gemeente Horstniveau in functie is.
Omdat penningmeester Anja Kleuskens op 1 januari 2025 vanwege het bereiken van de maximimbestuurstermijn + nog een bonusjaar moest aftreden wordt Thijs Gielen door stemming door de aanwezige leden unaniem benoemd tot nieuwe penningmeester.
Vandaag aanwezig was eveneens onze nieuwe districtscoördinator van de Zonnebloem Dave Snellen aanwezig. Hij stelt zich even voor en maakt ons wegwijs in de laatste ontwikkelingen bij de Nationale Zonnebloem. Daarna is er nog de gelegenheid om vragen te stellen. Al met al een vruchtbare vergadering.
Verslag: Anja Kleuskens
Foto's: Marly Seegers