Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Bingo - 9 mei 2023

Met het gedicht "Hoop" opende voorzitter Dieny Scheffers dinsdag 9 mei een speciale Bingo voor de IJsselsteinse Zonnebloemgasten. Omdat iedere ontmoeting hoop geeft.

De middag stond in het teken van het 50-jarig jubileum van de afdeling met extra mooie en veel prijzen! De winnaars hadden daardoor soms moeite een keuze te maken.
 
De bingo in de Oase werd goed bezocht met bijna 40 deelnemers. Gelukkig waren er ook 15 vrijwilligers om een handje te helpen.
Sinds kort kunnen ook daggasten meedoen - zij zijn niet ingeschreven bij onze afdeling. Vandaag deden er 4 mee en werd een vijfde mevrouw gelijk gast. Gast zijn van onze afdeling kost niets en je kunt voor een lager bedrag meedoen met de activiteiten.
 
Vrijwilligster Ina had zich speciaal ingespannen om mooie prijzen voor de jubileum bingo's van dit jaar te vragen aan winkeliers in IJsselstein. Velen gaven gul! Juweliershuis, Zinzi juwelier, Shoeby, Zucotto, van Rooyen, Kaassie-Kaassie, Decotrend,, Baars, Kleine Jan, 2 Zussen , vishandel de Jong, Cadeaubon van Jola, Voici Lingerie, City bed met een pakket dekbedovertrekken, dameskleding Laura, de young Lord, Wiegand Bruss, Eye wish, tante Cake, Pom koffierestaurantje, Bonheur, Mosyne, Holland and Barret, dinerbon Eten bij de Vos, boek vanLogica, Italiaanse amaretto koekjes van nieuw restaurantje tegenover bike totaal, ook winkeltje iets verder richting Laura : sopkoekjes, ook de Kapsalon met mooi pakket. De kledingwinkel Non Stop met een mooie shawl. Met de DE cadeaubonnen die onze afdeling onlangs gekregen heeft waren er ook pakken koffie en nog veel meer.
Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Clarie van de Langenberg

06-21976882
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bioscoopbezoek
  • Bezoekwerk