Bloemcorso Vollenhove

Wat een kleurrijke, geurige en overweldigende ervaring: het bloemencorso was weer geweldig om te zien.
Op 30 augustus vertrokken we met zo’n 40 personen naar Vollenhove om te gaan genieten van het bloemencorso. Daar aangekomen was het even zoeken naar de gereserveerde parkeerplaatsen, die vervolgens al deels bezet bleken te zijn. Maar niet getreurd, gewoon dubbel geparkeerd! Vervolgens werden we getrakteerd op een flinke regenbui, maar ook dat kon de pret niet drukken: iedereen werd zo snel mogelijk voorzien van een regencape en daarna konden we door naar onze zitplekken. Ook dat was even zoeken, maar snel gevonden. En niet veel later brak ook de zon door! Het werd zelfs zo warm dat alle jassen weer uit moesten😊.
En wat bleek het allemaal de moeite waard te zijn: De ene na de andere, met dahlia’s versierde, wagen kwam voorbij. De een nog mooier dan de ander, de een nog groter en spectaculairder dan de ander. Maar ‘klein is fijn’ en we zagen ook hele mooie kleinere wagens, gemaakt door de jeugd van Vollenhove voorbij komen. Dit belooft wat voor de toekomst!
Bij vertrek hadden we allemaal al een tasje met drinken en een lekker broodje uitgereikt gekregen. Ter plekke genoten we nog van een lekkere koek en later van een hartige snack, die er best wel goed in ging, te meer omdat 1 corso-wagen ondertussen pech had opgelopen en het corso daardoor bijna 1 uur stil lag. Moe maar voldaan, vol met prachtige indrukken, gingen we daarna weer naar huis, maar niet zonder onderweg nog lekker met elkaar te kletsen.