De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Donderdag 10 september stond ons uitje naar de Historische Driehoek op de planning. Het werd een dag vol mooie momenten en prachtig weer, maar ook eentje met een wat minder fijne start.
Helaas kwam de taxi van één van onze deelnemers niet op tijd. We hebben nog van alles geprobeerd om een oplossing te vinden, maar omdat de boot om 10.40 uur vertrok en niet kon wachten, lukte het uiteindelijk niet om haar mee te laten gaan. Gelukkig hoefde ze haar uitje niet helemaal te missen: op dinsdag 15 september is ze samen met een vrijwilliger alsnog op pad geweest en hebben ze samen de boot van Enkhuizen naar Medemblik genomen.
Voor de rest van de groep begon de dag om 09.00 uur bij De Vijverhof in Kampen. Na wat gepuzzel met de auto-indeling vertrokken we rond 09.15 uur richting Enkhuizen. Daar stapten we aan boord van de boot naar Medemblik.
Op de boot genoten we van een lekker kopje koffie of thee met een stroopkoek. Ook werden de zelfgemaakte lunchpakketjes alvast uitgedeeld. En wat hadden we geluk met het weer: de zon liet zich volop zien!
Eenmaal aangekomen in Medemblik lag de stoomtrein al op ons te wachten. Maar eerst was er tijd om het stadje te bekijken. Sommigen genoten van een heerlijk ijsje op het terras, voordat het tijd was om in de stoomtrein richting Hoorn te stappen.
Met maar liefst 28 personen waren we een flinke groep. We zaten gezellig met z’n allen in één wagon en genoten van het uur durende ritje, terwijl de trein rustig door het landschap hobbelde. In Hoorn aangekomen konden we nog even rondkijken op het museumterrein. De vrijwilligers die daar werkten vertelden enthousiast over de oude wagons en hun werkzaamheden.
Om 16.00 uur was het tijd om te verzamelen en met de NS-trein terug te reizen naar Enkhuizen. En dat was nog een belevenis op zich: wat een drukte! Maar uiteindelijk wist iedereen een plekje te vinden.
Eenmaal terug in Enkhuizen liepen we naar de Kanjerkamer, waar een heerlijke maaltijd op ons wachtte. Er werden drankjes besteld en niet veel later stond er nasi met saté en kroepoek op tafel. Dat liet iedereen zich goed smaken! 🍽️
Terwijl de vrijwilligers de auto’s gingen ophalen, konden we nog even nagenieten van een lange en gezellige dag. Daarna was het tijd om weer richting Kampen te gaan.
Wat een dag! Een dag met boot, stoomtrein, lekker eten, gezelligheid en vooral heel veel mooie momenten samen. Hier zal ongetwijfeld nog lange tijd over worden nagepraat!
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?