Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Willy van Zuijlen

Zonnebloem afdelingsnieuws

Plotseling verlies van onze voorzitter.

OVERLIJDEN WILLY VAN ZUIJLEN,

VOORZITTER VAN DE ZONNEBLOEM AFDELING LIEMPDE

Afgelopen vrijdagavond 1 september is onze voorzitter Willy van Zuijlen onverwachts overleden aan de gevolgen van een hartstilstand.

Een grote schok voor ons team en onze gasten.

Willy was voor ons het gezicht van de Zonnebloem in Liempde. Zijn inspirerende ideeën en kennis van velerlei zaken resulteerden in vernieuwingen binnen onze vereniging. Zijn persoonlijke benadering en betrokkenheid naar gasten en vrijwilligers zorgden voor een warme teamgeest.

De bevlogenheid waarmee hij zijn ideeën naar voren bracht, maakte dat eenieder enthousiast mee wilde werken.

Wij realiseren ons dat ‘onze Willy’ niet alleen van ons was, maar een zeer veelzijdig man die zich op allerlei fronten verdienstelijk wist te maken. Samen met de Zonnebloem zullen velen zijn grote inzet gaan missen.

Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Annie en zijn zonen Willem en Celes met hun gezinnen. Wij wensen hen alle kracht en steun toe.

 

 

 

 

 

Els van de Wijdeven

06-24614430
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?