Paasbrunch
Paasbrunch
Met een goed gemutst voorjaarszonnetje kwamen onze gasten voor de Paasbrunch op dinsdag 24 maart langzaam binnenschuiven. Trefpunt was het voormalig restaurant “De Flierenhof” bij Peter Janssen. Onze vrijwilligers hadden de tafels prachtig en letterlijk op zijn paasbest gedekt met een fleurig bloemetje erop. Behoedzaam werden de plaatsen uitgezocht want het laatste nieuws van Bree moest aan de orde komen. Onze voorzitter Twan opende de brunch en Peter, de kok van de Flierenhof, vertelde wat er allemaal op het menu stond en hoe het verloop van de brunch was gepland. Alles werd keurig netjes door onze vrijwilligers uitgeserveerd, zodat niemand zijn plekje aan tafel hoefde te verlaten. Als eerste kregen wij de echte ouderwetse “zondagse soep” die bij iedereen erg in de smaak viel. Gevolgd door heerlijke poulet met champignons, gehaktballetjes in tomatensaus, roulade in roomsaus, roerei, diverse rauwkostsalades, verschillende broodjes en soorten beleg en een fruitsalade. En als afsluiting een gevarieerd toetje met slagroom.
Natuurlijk werd er gezellig gebabbeld hoe het vroeger ging en over ons dorp Maasbree, zo ontstond er een gemoedelijke en rustige sfeer waar iedereen met volle teugen van genoot. Op gemak konden al onze gasten heerlijk “uitbuiken” en de tijd vloog voorbij.
Tenslotte bedankte Twan iedereen voor hun aanwezigheid en kregen de gasten en vrijwilligers nog een paaspresentje mee naar huis, gemaakt door onze creatieve Kitty.
Iedereen ging tevreden en voldaan naar huis. Hartelijk dank aan onze gastheer Peter Janssen van de Flierenhof, die voor een heerlijke brunch heeft gezorgd en voor de fijne samenwerking.
Het was een prachtige dag en zeker voor herhaling vatbaar.
Met dank aan onze vrijwilligers voor hun tomeloze inzet: Toos Peeters, Tiny Duijf, Jeanne Smits en Kitty Jacobs.