Zonnebloem afdeling

maassluis

Kerstlunch en kerstbingo

photo-2025-12-21-10-11-22-kopiejpg

Het is inmiddels een traditie: een extra feestelijke bingodag met Zonnebloem Maassluis tijdens de donkere dagen voor de Kerst. Een verslag door Adrie Wassink.

Wij waren als vrijwilligers al vroeg in de Hoofdzaak (9.30u). Toen we daar binnen stapten kwamen we in een prachtig verbouwd pand, dat nu Buurtcentrum de Hoofdzaak heet .

Debby was al een paar dagen eerder in touw voor deze kerstviering. Ze had een auto vol met kerststerren, en vanmorgen weer een auto vol met etenswaren en bingo prijzen.

We waren nog volop bezig met de voorbereidingen toen de eerste gasten al binnen kwamen druppelen. Degenen die met een rollator kwamen kregen een nummer en hetzelfde nummer  correspondeerde met hun rollator (om aan het einde misverstanden te voorkomen van wie die zou zijn).

Inmiddels waren alle drieëndertig gasten gearriveerd en voorzien van koffie of thee met wat lekkers erbij, en iets na elven kon Debby dit feestgebeuren openen.

Nog even gezellig met elkaar kletsen tot de lunch werd geserveerd. Witte en bruine broodjes en als toetje een heerlijke snee krentenstol met spijs.

Al snel was de lunch voorbij zodat we een half uurtje eerder dan gepland aan de bingo konden beginnen. Na wat rondjes te hebben gespeeld was er een half uurtje pauze. Er werd een glaasje geschonken naar keus: advocaat, witte wijn, rode wijn of een sapje. Natuurlijk met nootjes, en met doopchips voor de heksenkaas. En nog kaas en worst.

Deze middag werden we fijn geholpen door twee stagiaires, leerlingen van het Geuzencollege in Vlaardingen.

Na weer een rondje bingo kreeg Debby het woord. Zij vroeg alle aanwezige vrijwilligers (dat waren er twaalf) even naar voren te komen. Zij werden allemaal in het zonnetje gezet als dank voor het vele werk dat ze door het hele jaar verrichten. Daarbij kregen ze een cadeaubon die in de Koningshoek is te besteden.

De gasten reageerden met een daverend applaus. En aansluitend bedankte Ada Debby namens de vrijwilligers voor wat zij allemaal doet voor de afdeling (ook heel veel dus). En weer applaus!

Zo komt er ook een einde aan deze prachtige dag en gingen we met een blij gezicht en ook een mooie kerstster weer huiswaarts.

Groetjes Adrie Wassink

 

VOOR ALLEMAAL  FIJNE FEESTDAGEN EN EEN GELUKKIG GEZOND 2026

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Debby van Veen

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken