Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Sinterklaas op bezoek

dsc009471jpg

Een gezellige middag met Sint en Pieten

Op 4 december had Sinterklaas tijd gevonden om een bezoekje te brengen aan onze afdeling. Tijdens het welkomstwoord van voorzitter Corrie van Dijk vertelde zij over het mooie bedrag dat onze afdeling gekregen heeft tijdens de Rabobank Clubkas Campagne. Alle aanwezigen werden bedankt voor het stemmen. Na de koffie en thee werd er volop gezongen met begeleiding op de piano van de heer Nederpelt. Inmiddels was Sinterklaas gearriveerd, vergezeld van twee Pieten. Hij maakte een rondje door de zaal, voordat hij op zijn troon plaats nam. Enkele deelnemers en vrijwilligers werden door hem naar voren geroepen, o.a mevr. van Muijen, die onlangs 100 jaar geworden is. Het viel op dat Sinterklaas goed geïnformeerd was over onze afdeling. Dat was hem nl. verteld door de luisterpiet. Ook wethouder zorg en welzijn, de heer Piet Vreugdenhil, kwam een kijkje nemen. Dat werd zeer op prijs gesteld. Na het bezoek van de Sint was het tijd voor een drankje met wat lekkers. Tussen het zingen door werd er nog geluisterd naar de Sinterklaasconference van Toon Hermans. Aan het eind van de middag bedankte de voorzitter stagiair Jordy Zuiderwijk, de pianist en alle aanwezigen. Alle deelnemers gingen naar huis met een Sinterklaasattentie. Door de inzet van alle vrijwilligers kunnen we terugkijken op een gezellige middag.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken