Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

De Nieuwjaarsinstuif

1002-kop-tekst-pagina-dsc3401jpg

Een toast uitbrengen op 2019

In de eerste week van januari stond de Nieuwjaarsinstuif op het programma. Om 14.30 uur werden deelnemers met partners en vrijwilligers welkom geheten in Partycentrum De Binnenhof. Vele handen werden geschud om elkaar al het goede toe te wensen voor het nieuwe jaar. Bij binnenkomst kreeg men een kopje koffie/thee geserveerd door de bestuursleden. Die namen deze middag alle taken voor hun rekening, zoals ook de buitenopvang en de garderobe. Stagiaire Senna Barendse hielp hier ook bij. De zaal was al snel gevuld met ongeveer 90 mensen. Voorzitter Corrie van Dijk hield een toespraak, waarbij ze terugblikte op ons jubileumjaar met tal van activiteiten zoals het jubileumfeest, de middagen in De Binnenhof en de Hoeksteen, de strandrups, het kleinschalig project enz. Tevens kaartte ze de evenementen, die in 2019 op het programma staan, aan. Terwijl de drankjes werden klaargezet riep de voorzitter Cock Vijverberg naar voren. Cock is 50 jaar als vrijwilliger verbonden aan onze afdeling. Een uniek jubileum. Cock heeft in al die jaren vele vrijwilligerstaken vervuld, o.a. bij de LHNO, de bibliotheek, de Adrianusparochie. Bij onze afdeling is ze vele jaren secretaris geweest in de tijd dat er nog geen internet en mobieltjes waren. Alle notulen, uitnodigingen enz. werden met de hand geschreven en rondgebracht. Cock zette ook een poule op voor het vervoer van de gasten naar de evenementen. Ook is ze vele keren mee geweest met de regionale- en vaarvakanties. Dit alles met goedkeuring van het thuisfront. Voorzitter Corrie overhandigde Cock een oorkonde, het waarderingsbeeldje en een mooi boeket bloemen. Regiovoorzitter Tilly Goes sprak ook lovende woorden en spelde bij Cock de gouden Zonnebloemspeld op met het getal 50. Ook kreeg Cock uit handen van Tilly een vriendschapsbeeldje. Wethouder Piet Vreugdenhil was ook aanwezig om Cock toe te spreken. Hij sprak zijn grote waardering uit voor alle vrijwilligers, maar voor Cock in het bijzonder. Hij noemde haar een voorbeeld voor velen. Hierna was het tijd om gezamenlijk een toast uit te brengen op het nieuwe jaar. Cock ontving vele felicitaties van aanwezige deelnemers en vrijwilligers. Er werd nog gezellig gepraat met elkaar onder het genot van een bitterbal. Voorzitter Corrie sloot de bijeenkomst af, waarbij ze Cock ook het woord gaf. Cock was zeer verrast en sprak haar dankbaarheid uit naar het bestuur, de regio en alle vrijwilligers. We kunnen terugkijken op een geslaagde middag met dank aan Lex v.d. Meide die de foto’s gemaakt heeft.

Klik op onderstaande link voor fotoboek Cock Vijverberg.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken