Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Jaarvergadering 12 februari 2020

img0087jpg

Woensdag 12 februari 2020 zijn tijdens onze jaarvergadering weer een aantal vrijwilligers in het zonnetje gezet. Dit jaar zijn José Hakvoort en Gerda van  Veldhooven 25 jaar vrijwilliger bij de Zonnebloem. Corrie van Dijk sprak hen toe en benoemde diverse vrijwilligerstaken zowel voor onze afdeling als daarbuiten. Ook Tilly Goes van de Regio was aanwezig en beide dames kregen van haar de gouden Zonnebloemspeld en een mooie oorkonde. Corrie overhandigde hen nog een boeket bloemen en van alle vrijwilligers een warm applaus. Ook waren er nog een aantal dames 10 jaar vrijwilliger: Karin Remmerswaal, Tilly van Dijk, Marga Bronswijk en Jannie Vellekoop. Ook zij werden door Corrie toegesproken en zij kregen een zilveren insigne, een oorkonde en ook een mooi boeket bloemen. Verder zijn er dit jaar 4 dames die 30 jaar bij de Zonnebloem zijn: Gerda Spaan, Tilly Saarloos, Ria v.d. Lans en Ria de Vreede. Zij kregen allen een boeket bloemen en een dankwoord van Corrie. Tijdens deze jaarvergadering is er ook een bestuursverkiezing geweest, Anneke Arkesteijn was na 12 jaar aftredend en niet herkiesbaar. Joke Roelofs was na 7 jaar aftredend, zij gaat verder als vrijwilliger bij de Zonnebloem in haar woonplaats ’s-Gravenzande. Elly Scheffers werd in het bestuur gekozen, zij neemt de taak van Joke over. Anneke en Joke werden door de overige bestuursleden op rijm toegesproken waarin trefwoorden voorkwamen beginnend met alle letters van hun voornaam en in de laatste coupletten zaten trefwoorden beginnend met de letters die het woord BEDANKT vormden. Hierna werden zij nog door iedereen toegezongen. Corrie sprak beide dames toe en benoemde hun taken en kwaliteiten. Zij overhandigde aan hen namens de afdeling een mooi waarderingsbeeldje. Van alle vrijwilligers kregen zij een bloem met een bedankkaartje eraan, van al deze bloemen waren er mooie boeketten gemaakt zodat zij nu thuis kunnen nagenieten van een zee aan bloemen en mooie woorden. Joke en Anneke bedankten iedereen, zoals gezegd gaat Joke ons verlaten maar Anneke blijft vrijwilliger bij onze afdeling en omdat er voor haar taak nog geen vervangend bestuurslid is gevonden blijft zij met 2 vrijwilligers de bingomiddagen organiseren. Na afloop gingen alle jubilarissen op de foto en werd er nog gezellig nagepraat met een drankje en een hapje. Alle foto’s zijn weer gemaakt door Lex v.d. Meide waarvoor onze dank. 
 

 

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken