De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Het werk van de Zonnebloemafdeling Naaldwijk-Maasdijk kan niet zonder onze enthousiaste vrijwilligers. Ze bezoeken onze gasten, organiseren activiteiten, verzorgen de loterij en doen nog veel meer.
Dit keer hadden 3 vrijwilligers een middag georganiseerd bij Koppert Cress. We begonnen met een bijzondere thee en lekkere hapjes. Daarna kregen we in vier groepen een rondleiding door het bedrijf. We hoorden alles over de kweekkassen, bewonderden de jungle en mochten in de keuken verschillende cressen proeven. Wat een verrassende smaken zitten er in die kleine plantjes! Als afsluiting kreeg iedereen een mooie doos vol heerlijke cressen mee naar huis.
Het was een bijzonder leuke en inspirerende middag. Dank aan Koppert Cress voor de gastvrijheid, en aan al onze vrijwilligers voor jullie geweldige inzet! 💛**
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?