Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligers - en jaarvergadering 8 februari 2017

Zonnebloem afdelingsnieuws

Een jaarvergadering met jubilarissen

De vrijwilligersvergadering met aansluitend de jaarvergadering stond op het programma, zoals gewoonlijk in zaal De Rank van de Ontmoetingskerk. Secretaris Maria van Paassen las het sociaal jaarverslag voor. Er werd terug geblikt op de vele activiteiten die weer hadden plaats gevonden. Hierna presenteerde penningmeester Corry van Vliet het financiële jaaroverzicht. De kascommissie verleende decharge na lovende woorden. Zij prezen Corry om haar nauwkeurigheid. Ook stond er een bestuursverkiezing op de agenda. Anneke Arkesteijn en Corry van Vliet waren aftredend en stelden zich herkiesbaar. Met algemene stemmen werden zij herkozen. Hierna werd er aandacht geschonken aan de jubilarissen. Voorzitter Corrie van Dijk riep hen naar voren. Zij sprak ieder van hen toe en sprak haar grote waardering uit voor hun jarenlange inzet voor onze afdeling. Wil v.d. Meer, 15 jaar vrijwilliger, kreeg de zilveren insigne opgespeld, vergezeld van een oorkonde. Doke Groenewegen, Leonie Steenvoort en Corrie Zwinkels, allen 25 jaar vrijwilliger, kregen door regiovoorzitter Tilly Goes, de gouden insigne opgespeld, vergezeld van een plaquette erepenning en een oorkonde. Alle jubilarissen kregen tevens een zonnig boeket bloemen, evenals Diny van Dijk, die reeds 30 jaar vrijwilliger is bij onze afdeling. Ook Anneke Arkesteijn werd verrast met een boeket. Dit als dank voor het al jaren lang beschikbaar stellen van de werkplaats van echtgenoot Leo voor onze afdeling. Na afloop van de vergadering genoten alle aanwezigen nog van een drankje in het atrium, aangeboden door het bestuur.

Klik op onderstaande link voor fotoalbum

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken