Zonnebloem afdeling

naarden-bussum

Picknick in `t Vossenhol(Oud Valkenveen) donderdag 30 juli 2015

Zonnebloem afdelingsnieuws

Kleine activiteit

Op donderdag 30 juli hebben wij onze jaarlijkse picknick gehad met onze gasten

Dit jaar hebben wij gekozen voor een bijzondere locatie `t Vossenhol bij Oud Valkenveen, waar wij met 25 gasten en 8 vrijwilligers naar toe zijn geweest. Het vervoer van de gasten hebben onze vrijwilligers verzorgd.

Om 11 uur  stond de koffie klaar voor iedereen,  en kregen de gasten een vriendelijke begroeting van de eigenares en uitleg wat zij deze dag verwachten konden.

Na de koffie gingen de vrijwilligers samen met de gasten spelletje doen die al op de tafels klaar stonden, vooral de sjoelbak was erg populair. En met een drankje kwam de stemming er ook goed in.

Tegen 1 uur mochten de gasten kiezen voor een pannenkoek of broodjes die er allemaal goed uitzagen en heerlijk waren.

Na de lunch was er gelegenheid voor een wandeling, maar vele gasten wilden gezellig doorspelen. Aangezien het weer niet helemaal betrouwbaar was, maar de temperatuur prima.

Ter afsluiting kreeg iedereen nog een kopje thee/koffie en stonden de chauffeurs tegen 3 uur weer klaar om onze gasten terug te brengen naar hun huis na een bijzonder gezellige dag.

Hierbij hartelijk dank aan de vrijwilligers die aanwezig waren, en de gasten hebben gebracht en gehaald.

 

Eduard

 

Foto's zijn te vinden op onze Face Book pagina, en het album is op te vragen via mail

 

Leny Vlas

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen